kontakt

Na ten moment organizowane co jesień Amsterdam Dance Event ma odbyć się zgodnie z planem. W trakcie tego jakże ważnego dla branży EDM tygodnia dzieje się naprawdę sporo. Jedna z największych imprez, jaka ma miejsce w trakcie ADE to Amsterdam Music Festival, podczas którego – oprócz dużej dawki gwiazd – dostajemy wyniki DJ Mag Top 100 DJs. Tegoroczna edycja również nie będzie odstawać jakością artystów od swoich poprzedników. Właśnie poznaliśmy pełny lineup tegorocznego AMF i musimy przyznać, że jest naprawdę grubo.

W Amsterdamie wystąpią czołowe nazwiska sceny EDM, takie jak chociażby Armin can Buuren, David Guetta, Timmy Trumpet, Brennan Heart czy Tiesto. Nie zabraknie również tradycyjnego seta b2b w formule II=I. Tutaj dostaniemy powtórkę z zeszłego roku – tym samym za deckami wspólnie staną Afrojack i Nicky Romero. Tym razem jednak uczestnicy Amsterdam Music Festival usłyszą obu oanów na żywo, a nie w formie livestreamu. Co ciekawe, przed całą imprezą dla posiadaczy specjalnych biletów swój set również zagra Afrojack w ramach swojego techowego projektu Kapuchon.

Przedsprzedaż biletów rusza już 3 maja. Standardowa sprzedaż wejściówek rozpocznie się natomiast 3 dni później. Tegoroczna edycja AMF będzie miała miejsce w sobotę 16 października w Johan Cruijff Arena w Amsterdamie. Mamy nadzieję, że event będzie zgodnie z planem bez żadnych komplikacji!

⚡2021 LINEUP (A-Z)⚡ Armin van Buuren | Brennan Heart | David Guetta | Tiësto | Timmy Trumpet | Topic II=I Afrojack B2B…

Opublikowany przez AMF Czwartek, 29 kwietnia 2021

kontakt