kontakt

Dwa tygodnie temu na naszych łamach, ujawniliśmy aliasy, które zagrają na Anjunabeats Europe. Do tej listy dołączył Marcus Schössow, który wystąpi ze swoim nowym projektem.

Za chwilę na fanów elektroniki czeka weekend pełen emocji w Arena Gliwice. Do wyczekiwanego latami Dreamstate Europe, w ramach festiwalu Back to Life dołączyła impreza sygnowana marką wytwórni Above & Beyond – Anjunabeats Europe. Już 22 i 23 kwietnia na Śląsku zobaczymy śmietankę sceny trance i nie tylko. Pełny lineup sobotniego wydarzenia opisywaliśmy tutaj.

Sceniczny debiut

Organizatorzy postanowili jednak zaskoczyć trancemaniaków – agencja TME niespodzianie ogłosiła pojawienie się w lineup’ie piątkowego wydarzenia jeszcze jednego nazwiska. W Gliwicach swój eventowy debiut zaliczy anamē, projekt ogłoszony niedawno przez Marcusa Schossowa oraz Thomasa Sagstada (o czym pisaliśmy osobno tutaj). Szwedzki alias zagra set B2B z ogłoszonym wcześniej GVN’em.

Mamy dla Was kolejną niespodziankę! ❤ Podczas wydarzenia Anjunabeats Europe światową premierę będzie miał projekt Aname autorstwa Marcus Schössow & Thomas Sagstad! Line-up został właśnie wzbogacony o kolejnych świetnych artystów. To będzie piękny debiut eventu Anjunabeats w Polsce!

TME

Czego można się spodziewać po tym występie? Na dzień dzisiejszy, nie znamy większych szczegółów, jakim brzmieniem będzie charakteryzowało się anamē. Wszystko wskazuje na to, że będzie to projekt mroczniejszy od gardenstate, w którym Marcus Schossow występował przez poprzednie trzy lata. Warto wspomnieć, że GVN – znany głównie z progressive-breaksowych klimatów – wydał w zeszłym roku wspólny numer ze wspomnianym gardenstate, pt. “Take Me There”.

Jedno jest pewne – dzięki temu bookingowi polskich fanów czeka ekskluzywny i wyjątkowy występ, który nigdzie nie będzie smakował tak, jak w Arenie Gliwice!

Bilety na Anjunabeats Europe 2022 dostępne są pod tym linkiem.

kontakt