Kto wystąpi na Anjunabeats Europe 2022? Znamy już pełny lineup!

22 kwietnia w gliwickiej Arenie podczas Anjunabeats Europe 2022 wystąpi Above & Beyond, ale nie tylko. Oto pełny lineup imprezy!

kalendarz

Tegoroczna wiosna to naprawdę dobry czas dla fanów muzyki trance w Polsce. Marzec i kwiecień przynoszą bowiem naprawdę sporą masę eventów – zarówno mniejszych, jak i tych organizowanych w największych krajowych arenach. Niedawno mogliśmy się bawić w krakowskiej TAURON Arenie podczas ASOT 1000 Poland, a już wkrótce czekają nas kolejne atrakcje z udziałem czołowych postaci gatunku.

Mocny kwietniowy weekend w Gliwicach

W stu procentach muzyce trance poświęcony będzie Back To Life Festival, czyli dwudniowy koncept agencji TME. Na pomysł ten składają się dwa eventy – planowane na 23 kwietnia Dreamstate Europe oraz mające odbyć się dzień wcześniej Anjunabeats Europe. Obydwie imprezy odbędą się w tym samym miejscu – a jest nim znana już trancemaniaków gliwicka Arena.

emuze.me

Anjunabeats Europe 2022 – lineup

Pełny skład lineup’u polskiego Dreamstate już znamy – szczegóły znajdziecie pod tym linkiem. Z kolei w temacie Anjunabeats wiedzieliśmy dotąd tylko to, że wystąpią tam panowie z formacji Above & Beyond. Teraz z kolei, do Brytyjczyków dołączyły kolejne nazwiska – dzięki czemu poznaliśmy pełny lineup wydarzenia. A stanowią go:

Above & Beyond
Amy Wiles
Genix
GVN
Nitrous Oxide b2b Sunny Lax
Pretty Pink

ultra

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „Above Beyond Presents: Anjunabeats Europe Lineup A-Z: Amy Wiles Genix GVN Nitrous Oxide b2b Sunny Lax Pretty Pink Arena Gliwice, Poland Friday 22 April 2022 ha.n festivalbacktolife.com cktolife.com Anjunabeats Involved o INSOMNIAC 4CLLBHERS.PL bV GLIWICE ABILET”

Zanosi się więc na naprawdę kapitalny trance’owy weekend na Śląsku. Warto już teraz zapewnić sobie wejściówkę na te imprezy – znajdziecie je pod tym linkiem. W tej chwili bilet na Anjunabeats Europe kosztuje 239 zł, a na Dreamstate Europe – 259 zł.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?