Tak wyglądał 2022 rok w Anjunabeats. Above & Beyond prezentują coroczny “Yearbook”

Anjunabeats wydała “Yearbook 2022”. Tracklistę składanki zasilili Andrew Bayer, Genix, Grum, Mat Zo, Myon, ALPHA 9 i Sunny Lax.

kalendarz

Anjunabeats z pewnością może zaliczyć kończący się rok do udanych. Above & Beyond, założyciele wytwórni, za sukces mogą poczytać sobie między innymi zorganizowanie Anjunabeats Europe. W kwietniu w gliwickiej Arenie wystąpili sami fundatorzy labelu, ale także chociażby Nitrous Oxide oraz anamē, znany szerzej jako Marcus Schossow. Członkowie wytwórni, zgodnie z tradycją, postanowili podsumować ten intensywny rok w formie “Yearbooka”.

Dwa pokolenia Anjunabeats

Na tegorocznym “Yearbook” znalazły się 24 utwory, które w 2022 r. nakładem Anjunabeats wydawali jej długoletni członkowie. Pojawili się więc chociażby Oliver Smith, Andrew Bayer, Genix, Grum, Mat Zo, Myon, ALPHA 9 i Sunny Lax. Nie brakło jednak miejsca na świeżą krew. Tracklistę zasilają bowiem także Adz, Laura van Dam, ANUQRAM oraz Fatum. Solidną pozycją jest także utwór “Influencer” od BLR i anamē, który wśród fanów wywołał niemałą dyskusję.

emuze.me

“Yearbook 2022” dostępny jest już na wszystkich platformach. My, w oczekiwaniu na przyszłoroczne ruchy wytwórni Above & Beyond, zostawiamy Was z linkiem do Spotify.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?