kontakt

Fani trio Above & Beyond oraz artystów wydających w ich wytwórni odliczają dni, a właściwie godziny do wydarzenia, które będzie miało miejsce już w ten piątek. Na gliwickiej Arenie będzie miało miejsce Anjunabeats Europe, podczas którego wystąpi aż 8 artystów. Impreza jest częścią większego eventu agencji TME, który znany jest pod nazwą Back To Life Festival. Podczas drugiego dnia festiwalu czeka nas dogrywka w postaci Dreamstate Europe, o którym możecie przeczytać tutaj. Organizatorzy właśnie podali timetable piątkowego wydarzenia.

Siedem godzin w rytmach Anjunabeats

W piątek pierwszy artysta zaprezentuje się już o godzinie 20:00. Za deckami wtedy usłyszymy i zobaczymy Amy Wiles.

Lineup tej imprezy jest jednym z bardziej sfeminizowanych, jeśli popatrzymy na inne polskie eventy. Tuż po Amy za deckami pojawi się druga DJka – Pretty Pink.

Następnie scenę przejmą GVN oraz anamē – nowy projekt Marcusa Schossowa, dla którego występ w Gliwicach będzie pierwszym w historii jego nowego brandu.

Tuż przed Jano, Paavo i Tonym za DJką zamelduje się stały bywalec labelu Anjunabeats – Genix.

Większość gości gliwickiej Areny będzie miało godzinę na zaprezentowanie swojego materiału. Wyjątkiem są headlinerzy – Above & Beyond. Ich set potrwa aż dwie godziny.

Imprezę zamknie w połowie polskie b2b. Od 2:00 do 3:00 zagra dla was duet Nitrous Oxide i Sunny Lax.

Pełny skład wraz z kolejnością grania poznacie poniżej.

Anjunabeats Europe 2022 – timetable

20:00 – 21:00 Amy Wiles
21:00 – 22:00 Pretty Pink
22:00 – 23:00 GVN b2b anamē
23:00 00:00 – Genix
00:00 – 02:00 Above & Beyond
02:00 – 03:00 Nitrous Oxide b2b Sunny Lax

kontakt