Antoine Clamaran powraca do Polski! Pionier francuskiego house’u wystąpi w stolicy

Znany z utworów takich jak “Gold” Antoine Clamaran powraca do Polski. 15 października zobaczymy go w akcji w stołecznym klubie Hulakula.

pdc

Fani house’u z prawdziwego zdarzenia po dziś dzień mają go na radarze, natomiast osoby słuchające na co dzień rozgłośni radiowych mogą kojarzyć go z przebojów sprzed lat parunastu. Antoine Clamaran – bo o nim mowa – na przestrzeni swojej kariery pokazywał się z różnych stron. A miał na to naprawdę wiele czasu – jego pierwszy album ukazał się bowiem w 2002 roku, z kolei pierwsze single ukazywały się już na początku lat 90. Największy rozgłos przyniosły mu jednak przeboje z lat 2008-2010. Wtedy właśnie w polskich radiostacjach rządziły takie single, jak “Gold” czy “When The Sun Goes Down“.

Jego powiązania z Polską nie kończą się tylko na radiowym sukcesie. Clamaran w 2003 roku stał się bowiem stałym bywalcem warszawskiego klubu Utopia. Przez kolejne lata raz na czas odwiedzał również inne polskie miejsca, a w 2019 był on częścią lineup’u Euforia Festival.

Antoine Clamaran wystąpi w stolicy

Francuski producent powraca do naszego kraju już 15 października – zobaczymy go w akcji w warszawskim klubie Hulakula. Już teraz możemy się spodziewać solidnego house’owego grania, z którego przecież Clamaran jest znany. Nie powinno zabraknąć także jego największych hitów. Nie będzie to jednak jedyna atrakcja tego wieczoru – supportować Francuza będzie bowiem DJ Inox.

Bilety są już dostępne, można je kupić w cenie 30 zł za pośrednictwem platformy Biletomat (pod tym linkiem). Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad tą imprezą.

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?