Znamy cały lineup festiwalu pełnego setów b2b. Sprawdź, kto zagra na Euforia Festival 2019!

Jubileuszowa, piętnasta edycja Euforia Festival zaskakuje swoją formą – praktycznie wszystkie występy będą setami b2b. Sprawdź układ par!

kalendarz

W tym roku fani muzyki Trance są bardzo mocno rozpieszczani – pod koniec kwietnia uwagę skupiła pierwsza polska edycja Dreamstate (nasza recenzja do poczytania tutaj), za to niecałe dwa miesiące wcześniej, bo 2 marca, w toruńskiej Arenie odbyła się kolejna już impreza spod znaku Tranceformations, organizowana – a jakże – przez agencję Euforia Festivals.

Flagową produkcją tej organizacji jest Euforia Festival – impreza organizowana w wielkopolskiej miejscowości Boszkowo, a konkretnie nad jeziorem Dominickim. W ubiegłym roku headlinerem była formacja Above & Beyond – w tym roku za to organizatorzy postanowili pójść pod prąd i zaproponować fanom festiwal opierający się na występach b2b.

kalendarz

Rzeczone “pójście pod prąd” mogliśmy uświadczyć od samego początku komunikowania tegorocznego festiwalu – otóż DJe i producenci zawarci w lineupie… ogłosili się sami. Szerzej opisaliśmy to w naszym poprzednim tekście na temat jubileuszu Euforii.

ultra

I tak, sporo miejsca na liście płac znalazło się dla starych wyjadaczy, którzy zagrają tak klasyki trance’owe (Jochen Miller b2b Marcel Woods, Alex b2b Peran van Dijk), jak i house’owe (Antoine Clamaran b2b Robbie Rivera).

Warto także zwrócić uwagę na parę, którą za deckami stworzą ReOrder oraz Standerwick. Ci panowie już kilka lat temu tworzyli duet Skypatrol – kto wie, może doczekamy się wielkiego powrotu tego bardzo dobrego upliftowego aliasu…

kalendarz

Jedynym artystą, który zaprezentuje się 6 lipca w solowym występie, będzie wyczekiwana przez wielu trancemaniaków postać grająca psytrance – Astrix!

Pełny, naprawdę obfity w ciekawe nazwiska lineup prezentuje się następująco:

Astrix
Andy Moor b2b Ashley Wallbridge
Antoine Clamaran b2b Robbie Rivera (house classics set)
Jochen Miller b2b Marcel Woods (classic set)
ReOrder b2b Standerwick
Heatbeat b2b Exis
Mark Sherry & Scot Project pres. Gentech
Alex b2b Peran van Dijk (classic set)
Steve Murano b2b Kros
Blue Silence b2b OnTune

ultra

kalendarz

Przypominamy – jubileuszowa, piętnasta edycja Euforia Festival odbędzie się już 7 lipca w Boszkowie. Bilety cały czas są dostępne – możecie je kupić, klikając tutaj.

foto: Gromysz

kalendarz

kalendarz

Total
54
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?