Anyma wydał nowy album. Co nas czeka na “Genesys Part II”?

Matteo Milleri ze składu Tale Of Us zapewnił nam prawdziwy Wielki Piątek, a to wszystko dzięki jego drugiemu studyjnemu albumowi!

kalendarz

Projekt Anyma dał mocny hype stylowi melodic techno i zainspirował innych do tworzenia produkcji w tym stylu (z lepszym lub – mimo wszystko częściej – gorszym skutkiem).Chyba mało kto spodziewał się, że nowego albumu Matteo doczekamy się tak szybko – jeszcze w pierwszym kwartale roku, bo 29 marca.

Muzyk podał tę informację podczas swojego występu w Buenos Aires na imprezie labelu Afterlife, gdy w trakcie jego seta została wyświetlona nazwa albumu („Genesys Part II”), data wydania i tracklista. W przeciwieństwie do debiutanckiego wydawnictwa, drugi krążek został podzielony na dwie części: 10 nowych produkcji Włocha oraz 11 remiksów jego kompozycji (w głównej mierze będą to interpretacje utworów z pierwszego „Genesys”).

emuze.me

To, z czego Anyma znany jest najbardziejWśród autorskich kawałków nie zabraknie znanych już: „Simulation” z Chrisem Avantgarde’m, „Higher Power” z Argy’m i Magnusem czy „Pictures Of You” (które sensacyjnie trafiło do Radia ESKA).Wśród nowości warto wyróżnić długo oczekiwany collab z braćmi PARISI (którzy byli współproducentami wspomnianego „Pictures Of You”), kolejna współpraca z Rebuke, wspólne dzieło z Adamem Selloukiem czy zamykające pierwszy rozdział albumu „After Love”, nagrane z Delilah Montagu (którą możecie kojarzyć między innymi z „Delilah” Freda again…).

ultra

Tracklista części pierwszej “Genesys Part II” wygląda następująco:

 1. Sacrifice (with PARISI)
 2. Now Or Never
 3. The Light
 4. Simulation (with Chris Avantgarde)
 5. Pictures Of You
 6. Higher Power (with Argy & MAGNUS)
 7. F.T.L.
 8. Hear Me Now (with Rebuke & Karin Park)
 9. Exodus (with Adam Sellouk)
 10. After Love (feat. Delilah Montagu)

Masa remiksów

Wśród remikserów na „Genesys Part II” nie zabraknie innych gwiazd Afterlife: Kevina de Vriesa, Massano, Cassiana, Chrisa Avantgarde’a czy Kölscha. Jednak włoski twórca melodic techno zaprosił też znane nazwiska spoza swojego poletka.


Nie zabraknie choćby wydanego dwa lata temu remiksu „Consciousness” od Erica Prydza. Ale to nie wszystko, bo na wydawnictwie pojawią się kompletnie nieoczywiste aliasy jak: Daniel Avery, Kobosil 44 czy… Amelie Lens, której psy-trance’ową (!) interpretację „Syren” zdążyli już wesprzeć Oliver Heldens oraz Joel Corry. Stawkę uzupełniają wspomniany już Adam Sellouk oraz duet Adriatique.

kalendarz

Druga część “Genesys Part II” może pochwalić się następującą tracklistą:

 1. Eternity (Massano Remix)
 2. Pictures Of You (Cassian Remix)
 3. The Sign (Kevin de Vries Remix)
 4. Welcome To The Opera (Adriatique Remix)
 5. Syren (Adam Sellouk Remix)
 6. Consciousness (Eric Prydz Remix)
 7. Save Me (Kolsch Remix)
 8. Syren (Amelie Lens Remix)
 9. Welcome To The Opera (Kobosil 44 Symbiont Mix)
 10. Explore Your Future (Daniel Avery Remix)

Złapcie się za portfele!

Bogactwo drugiej odsłony „Genesys” (aż 21 produkcji w porównaniu z 12 z pierwszej płyty) daje nam do myślenia co do ewentualnej (i bardzo prawdopodobnej) winylowej edycji tego albumu, który – jeśli będzie zawierał wszystkie produkcje – zostanie zamieszczony na 4 płytach (jedynka zmieściła się na dwóch „plackach”), a jej cena może okazać się naprawdę wysoka (debiut kosztował niecałe 300 zł bez dostawy).

Warto też dodać, że „Genesys Part II” to nie jest jedyne studyjne wydawnictwo od Afterlife w tym miesiącu. 15 marca ukazał się album Argy’ego, zatytułowany „New World” (wydanie na wosku ma pojawić się 12 kwietnia br.).

Najnowsze wydawnictwo projektu Anyma możecie odsłuchać poniżej.

emuze.me

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?