Ciąg dalszy nastąpił. Premiera EPki 16-letniego Polaka w w wytwórni Solarstone’a

Takie followup’y do tekstów o zdolnych twórcach chcemy tworzyć zawsze. Aquarius wydaje swoją pierwszą EPkę w Pure Trance Solarstone’a.

emuze.me

Jakuba Króla aka Aquarius mogliście poznać w niedawnym tekście na Shining Beats, w którym informowaliśmy o premierze jego oficjalnego remiksu dla wytwórni Pure Trance, prowadzonej przez Richarda Mowatta aka Solarstone. 16-letni producent stworzył interpretację “Breathe” fińskiego twórcy MK8’a.

Teraz oficjalnej premiery i dystrybucji doczekały się dwa utwory grane przez Solarstone’a w “Pure Trance Radio”: oryginalna kompozycja Polaka pt. “Sunrise” oraz jego wersja “Aero” Jean-Michel Jarre’a, którą Mowattowi udało się wydać jako cover.

Brytyjski artysta jest oczarowany talentem naszego rodaka w tak młodym wieku. Przypomnijmy, że kontakt Jakuba z Solarstone’m rozpoczął się od konwersacji na SoundCloud, gdzie Polak wysłał swojemu idolowi wydane teraz “Sunrise” i “Aero”.

Będziemy bacznie obserwowali kolejne poczynania naszego rodaka, który może stać się jedną z ważniejszych postaci nie tylko Pure Trance, ale całej sceny progressive trance. Trzymamy za to kciuki!

emuze.me

emuze.me

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?