kontakt

Mimo iż od jakiegoś czasu sporo osób (w tym my również, yikes) narzeka na formę wytwórni Hexagon, to zupełnie na straty spisywać się jej nie da. Label Don Diablo jest nadal uważany za jednego z istotniejszych graczy na scenie EDM, a wydanie tam swojego utworu w dalszym ciągu jest mokrym snem wielu zaczynających swoją karierę twórców.

Jak pokazują ostatnie miesiące, sztuka ta udaje się coraz częściej naszym rodzimym twórcom. Jednym z nich jest Arkadiusz Bogdański aka Ardo, którego marzenie o wydaniu w wytwórni Don Diablo właśnie się spełniło.

Kolejna współpraca

Sztuka ta udała się we współpracy z kolumbijskim kumplem polskiego producenta. Chodzi tu o twórcę o pseudonimie Bluckther, który w swoim portfolio ma już kilka collabów z polskimi artystami. Wydanie w Genaration Hex nie jest też pierwszą kooperacją Arka i Juana – panowie pod koniec 2020 roku wydali kawałek “Trying”, który notabene przekroczył już milion streamów na Spotify.

Teraz przyszedł czas na “On My Mind” – tutaj panowie do współpracy zaprosili jeszcze innego Kolumbijczyka, znanego jako Moska, a także Szkocki duet Able Face, którzy jest odpowiedzialny w tym tracku za wokal.

Będą kolejni

Arek – jak zdradził nam w zakulisowej rozmowie – jest mega szczęśliwy, że udało mu się wydać w wytwórni Don Diablo, gdyż był to jeden z jego karierowych celów. Ma on również nadzieję, że jeszcze do Hexagonu uda mu się wrócić.

To dobry okres dla polskich fanów tej wytwórni, gdyż w ostatnich miesiącach swoją muzykę wydawali tam chociażby NOT.ME oraz OVSKY.

Teraz przyszedł czas na Ardo, ale to nie koniec – wieść gminna niesie bowiem, że bliżej wiosny w labelu Don Diablo pojawią się jeszcze dwa polskie aliasy. Więcej pary nie puścimy – musicie poczekać 😉

Zanim się przekonacie kto to będzie, zachęcamy do odsłuchania najnowszej polskiej produkcji w Hexagonie, za którą stoi Ardo.

kontakt