kontakt

Wiadomości o muzycznych nowościach od duetu AREA21 wzbudzają w nas nie małe emocje. Projekt stworzony przez Martina Garrixa i Maejora od 2019 roku pozostawał w stanie hibernacji. Było tak aż do początku tego roku, kiedy to na social mediach duetu zaczęły pojawiać się tajemnicze posty. Plotki mówiły, iż album z nowymi produkcjami miał pojawić się jeszcze w marcu. Trzeci miesiąc 2021 roku powoli zbliża się do końca, a panowie nadal teasują coś wielkiego tajemniczymi wiadomościami.

Jednym z elementów ciekawej kampanii reklamowej AREA21 jest tajemnicze wideo, które możecie zobaczyć powyżej. Oprócz tego duet wysłał redakcjom związanym z muzyką tajemniczego maila o tytule “Czy nas słyszycie?“. O całej sytuacji daliśmy Wam znać na naszej facebookowej grupie.

Mimo iż nowa muzyka od Garrixa i Maejora nadal się nie pojawiła, trzeba oddać temu projektowi, że potrafią skutecznie podgrzewać atmosferę. Nie zdziwi nas, jeżeli AREA21 wrzuci do sieci swój album bez żadnego ostrzeżenia, co jest częstym zabiegiem przy takich akcjach promocyjnych. Czekamy więc na premierę i więcej informacji.

kontakt