martin-garrix-maejor-area21-album

Debiutancki krążek Martina Garrixa (jako AREA21) zbliża się wielkimi krokami! Znamy datę premiery

Poznaliśmy datę premiery debiutanckiego albumu duetu AREA21, za który odpowiadają Martin Garrix i Maejor.

2sher

Martin Garrix posiada na swoim koncie wiele aliasów – jednak jest jeden, na którym w ostatnim czasie szczególnie skupił uwagę fanów. Mowa tutaj oczywiście o AREA21 – projekcie, który Holender tworzy z amerykańskim wokalistą i raperem o aliasie Maejor. Panowie powrócili po dłuższej przerwie w tym roku i wydali kilka nowych kawałków. Najnowszy z nich, zatytułowany “Followers“, pojawi się nawet w nadchodzącej odsłonie piłkarskiej serii gier FIFA. Wszyscy czekają jednak na pełnoprawny album duetu, który miał pojawić się już jakiś czas temu – jednak teraz w końcu poznaliśmy ostateczną datę premiery.

Płyta “kosmitów” jeszcze tej jesieni

AREA21 pojawili się na iHeartRadio Music Festival w Las Vegas, gdzie po raz pierwszy przyodziali maski kosmitów. Panowie w trakcie imprezy ogłosili, że ich debiutancki album ujrzy światło dzienne już 12 listopada. Będzie on zawierał dotychczasowo wydane single, takie jak “La La La“, “Pogo“, “Mona Lisa” czy wydane niedawno “Followers“. Na ten moment nie poznaliśmy niestety tracklisty – jednak na płycie znajdziemy najprawdopodobniej kilka nowych utworów.

Chętnie zobaczylibyśmy wspólną trasę koncertową Garrixa oraz Maejora, co jest częstym elementem przy okazji wydania albumu. Patrząc na to, ile obaj panowie zainwestowali w promocję i tworzenie tego projektu, najprawdopodobniej tego typu ogłoszenie jest tylko kwestią czasu. Warto jednak pamiętać, że zarówno Holender, jak i Amerykanin mają swoje oddzielne projekty i w wypadku realizacji wspólnego tournée będzie trzeba pogodzić wszystkie racje.

2sher

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?