area21

AREA21 na ostatniej prostej przed wydaniem albumu. Tajemniczy teaser wskazuje konkretną datę!

Martin Garrix już w tym miesiącu zagwarantuje swoim fanom sporo nowości w ramach pobocznego projektu AREA21.

kontakt

Fani twórczości Martina Garrixa musieli się w ostatnich miesiącach wykazać nie lada cierpliwością. Ich ulubieniec już od dłuższego czasu teasuje premierę nowego materiału w ramach pobocznego projektu o nazwie AREA21. Bardziej popowy twór Holendra oraz amerykańskiego rapera o pseudonimie Maejor pojawił się na scenie w 2016 roku, wydając dotychczas zaledwie kilka utworów. Ten stan rzeczy ma się zmienić, i to tak naprawdę na dniach!

To już za moment

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o zaplanowanym na ten rok albumie AREA21, który będzie de facto pierwszym długograjem na koncie Martijna. Pierwotnie materiał miał się ukazać w marcu – jednakże podczas niedawnego instagramowego Q&A dwudziestoczterolatek wskazał kwiecień jako miesiąc premiery.

Martin Garrix, jak się okazuje, słów na wiatr nie rzucił – bowiem już w drugim dniu kwietnia na social mediach duetu pojawił się krótki teaser, którego końcówka ukazuje datę 9 kwietnia.

Czekamy na konkrety

Nie wiadomo tak naprawdę, co czeka nas tego dnia – może to być premiera singla, albo nawet całego albumu. Równie dobrze może się okazać, że wczorajszy kilkusekundowy materiał to zaledwie zapowiedź zapowiedzi. Nie ma co jednak na ten moment osądzać – pozostaje więc poczekać na kolejne konkrety. Na szczęście oczekiwanie to potrwa zaledwie parę dni.

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?