Spotify Top 100

W ostatnich miesiącach więcej dzieje się nie pod głównym aliasem Martina Garrixa, a w ramach jego side projectu – AREA21. Bardziej popowy projekt już od miesięcy zapowiada muzyczną ofensywę na 2021 rok. Na jej czele ma być pełnoprawny album, którego premiera znów została przełożona.

Martin Garrix i Maejor mieli wydać wspólną płytę już tej wiosny. Najpierw była mowa o marcu, później – o kwietniu. Jednakże na ten moment obowiązującą – i, mamy nadzieję, ostateczną – datą premiery jest jesień. Co by nie mówić, wskazówka ta jest bardzo ogólna, tak więc na konkrety w tym temacie będziemy musieli jeszcze poczekać.

Release w wytwórni Disneya

Nie musimy czekać za to na informacje dotyczące wytwórni, w której zostanie wydany niemający jeszcze oficjalnej nazwy longplay. Garrix i Maejor podpisali bowiem umowę z Hollywood Music Group, labelem należącym do Disney Music Group. Natomiast jeszcze przed wydaniem albumu – konkretnie jeszcze tej wiosny oraz na wakacje – zaprezentowane zostaną kolejne single tego projektu.

Muzyka AREA21 podparta jest historią dwóch podróżników z obcej planety, którzy podróżują po kosmosie, głosząc przesłanie o jedności i dobrych wibracjach, przypadkowo pojawiając się na Ziemi.

Ich przygody są przedstawiane muzycznie i wizualnie w serii piosenek i towarzyszących im animowanych filmów wideo, wyprodukowanych przez wielokrotnie nagradzane studio animacji Titmouse. Mają one ukazać się wiosną i latem, a zwieńczeniem będzie album, który ukaże się na jesieni

notka prasowa AREA21

Przypomnijmy – AREA21 wydała w tym miesiącu pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album. Zatytułowany “La La La” utwór możecie sprawdzić poniżej.

Spotify Top 100