kontakt

Gdybyśmy chcieli opisać, jak duży wpływ na rozwój muzyki elektronicznej miał Armand Van Helden, zajęłoby to nam naprawdę wiele czasu. Mimo pięćdziesiątki na karku i 30 lat w branży muzycznej Amerykanin nadal ma się dobrze i aktywnie prowadzi swoją karierę. Nie tak dawno temu wspólnie z A-Trakiem reanimował projekt Duck Sauce, wypuszczając na światło dzienne w nowym roku 4 kawałki. Legenda muzyki House kontynuuje dobrą passę, wydając ostatnio niezwykle mocną kolaborację.

Mieszanka wybuchowa

W swojej najnowszej produkcji autor zaprosił do współpracy Brytyjczyków z popularnego w świecie tech house’u duetu Solardo oraz również pochodzącego z UK Hervé. Efektem tej współpracy jest house’owy banger o tytule “Power of Bass“. Sama nazwa już wskazuje, że dostajemy naprawdę sążny track, który przekonuje nie tylko nośnym, house’owym wokalem. Numer nawiązuje w swoim brzmieniu także do klimatów acidowych – a to powinno się spodobać co bardziej wybrednym słuchaczom.

W efekcie otrzymujemy naprawdę klasowe połączenie sił z obydwóch stron Atlantyku – a o tym, jak radzi sobie “Power Of Bass” w akcji, możecie przekonać się poniżej.

kontakt