Armin

Armin van Buuren wydał pierwszą część swojego ósmego studyjnego albumu pt. “Feel Again”

Najnowszy studyjny album króla trance’u składać się będzie z trzech części. Pierwsza z nich już jest dostępna.

freedom

Przy wydaniu swojego ostatniego singla,  legenda muzyki trance Armin van Buuren zapowiedziała wydanie swojego kolejnego albumu. “Feel Again”, bo tak będzie nazywać się to wydawnictwo, będzie składać się z trzech części. Pierwsza odsłona trylogii właśnie ujrzała światło dzienne i nie brakuje w niej nowych tracków.

Są i nowości

Pierwsza z trzech części albumu “Feel Again” zawiera kilka już wydanych singli Holendra, takich jak “Love We Lost”, czyli collab z R3HAB’em czy utwór “No Fun”. Swoje miejsce ma także kawałek “Come Around Again“, który w ostatnim czasie możemy usłyszeć także w polskich radiostacjach. Wśród dziesięciu utworów nie brakuje jednak nowych produkcji, które Armin grywał w swoich ostatnich setach. Na albumie odnajdziemy chociażby nową solową produkcję o specyficznym tytule “Oumuamua” czy kolaborację z Lucky Lou.

Jest to pierwsze dziesięć utworów, które będą znajdować się na krążku Feel Again”. Kolejne części trylogii Holender udostępni jesienią 2022 roku oraz wiosną 2023. Zanim jednak będzie nam dane odsłuchać kolejne części ósmego już albumu Armina możecie poniżej sprawdzić pierwszą część kolejnego krążka legendy muzyki trance.

freedom

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?