Armin van Buuren zapowiada nowy, aż trzyczęściowy album! Oto pierwszy singiel

“Feel Again” – tak będzie nazywać się nowy, aż trzyczęściowy materiał, jaki zaoferuje swoim fanom Armin van Buuren.

sunrise

Po wydaniu swojej kolejnej EP’ki z Shapov oraz singla z ARIVA Armin van Buuren nie zwalnia tempa. Wręcz przeciwnie – Holender zapowiada właśnie wydanie swojego kolejnego albumu, który będzie składał się aż z trzech części. Pierwszy, tytułowy singiel jest już dostępny w sieci.

Pierwsza część już w piątek

Album będzie nazywał się “Feel Again” i został podzielny na trzy części. Pierwsza część trylogii światło dzienne ujrzy już w najbliższy piątek (10 czerwca) i będzie zawierała 10 utworów. Jednym z nich będzie singiel o takim samym tytule, który światło dzienne ujrzał już w ubiegły piątek. Pozostałe części trylogii mają się ukazać w późniejszym okresie. Druga część wyjdzie jesienią 2022 roku, zaś ostatnia, trzecia – w pierwszych miesiącach 2023 roku.

kalendarz

Jestem naprawdę podekscytowany, że mogę ogłosić moją nadchodzącą serię albumów “Feel Again” (…) Ostatnie kilka lat było szczególną próbą dla wszystkich i czuję, że nadszedł czas, aby nie tylko ponownie zgromadzić moich fanów na parkietach, ale także pokazać lekcje, których nauczyłem się podczas mojej kariery i w ciągu ostatnich dwóch lat. Mam nadzieję, że ta trylogia albumowa zainspiruje słuchaczy do spotkania się, uchwycenia chwili i, przede wszystkim, ponownego odczucia.

Armin van Buuren

Pierwszy singiel promujący kolejny album Armina nawiązuje do trance’owych brzmień. Nic dziwnego – wszak melodic house’owe utwory wręcz garściami czerpią z lubianego wśród polskich fanów EDMu gatunku. A właśnie z trackiem w takim stylu mamy do czynienia.

ultra

kalendarz

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?