Armin van Buuren znów zahacza o klimaty future rave. Sprawdzamy jego nowe “Vulnerable”

Ikona sceny trance lubi romansować z różnymi innymi gatunkami – i nie inaczej jest w wypadku nowego singla pt. “Vulnerable”.

kalendarz

Armin van Buuren to nie tylko trance. Holender już od jakiegoś czasu lubi sobie eksperymentować i zahaczać o różne odmiany muzyki elektronicznej. Gospodarz audycji A State of Trance po raz kolejny wychodzi ze swojej strefy komfortu, wydając utwór w klimatach future rave.

Z ostatniej części albumu

Najnowszy utwór Armina „Vulnerable” to festiwalowy banger, na którym wokalnie udzieliła się Vanessa Campagna. Promuje on ostatnią, trzecią część ósmego studyjnego albumu Holendra. Ten został wydany w trzech częściach. Pierwsze dwie odsłony “Feel Again” zostały udostępnione jeszcze w zeszłym roku. Już pod koniec marca zostanie wydana ostatnia z nich, na której będzie się znajdować między innymi wspomniane „Vulnerable”.

emuze.me

Utwór idealnie wpisuje się w panujące trend na future rave, którego prekursorem są David Guetta i MORTEN. Charakterystyczne dla tego gatunku dźwięki oraz wokal Vanessy sprawiają, że utwór może być jednym z częściej granych przez czterdziestosześciolatka podczas swoich najbliższych występów – między innymi podczas nadchodzącego wielkimi krokami Ultra Music Festival w Miami.

Najnowszy utwór Armina w klimatach future rave można przesłuchać poniżej.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?