Tune Of The Year


Kilka tygodni temu polską społeczność muzyki elektronicznej rozgrzała informacja o powrocie A State Of Trance na eventową mapę naszego kraju. Podczas tysięcznego odcinka audycji o tej samej nazwie Armin van Buuren potwierdził, że wydarzenie z serii celebrującej ten jakże zacny jubileusz odbędzie się również w Polsce – konkretnie w Krakowie.

Znamy datę i miejsce

Na publikację kolejnych wieści w temacie październikowego wydarzenia musieliśmy poczekać kilka tygodni. Dziś, podczas 1004. odcinka A State Of Trance, potwierdzona została data imprezy. Jest nią sobota, 9 października – to właśnie wtedy Trance Family z całej Polski (i nie tylko) odwiedzi krakowską Tauron Arenę – to właśnie tam odbędzie się ASOT 1000.

Na doniesienia dotyczące lineup’u, a także sprzedaży biletów, jeszcze poczekamy. Co by nie mówić – z racji szalejącej pandemii koronawirusa jest to zrozumiałe.

Nie będzie koligacji!

Dzisiejsze wieści z Amsterdamu spowodowało, że wielu fanów muzyki trance w Polsce odetchnęło z ulgą. Wielu komentatorów internetowych obawiało się bowiem zbyt bliskiego położenia w kalendarzu ASOT 1000 i odbywającej się trzy tygodnie po krakowskiej imprezie drugiej edycji Dreamstate Europe.

Tak duże nagromadzenie imprez w jednym miesiącu może budzić dylematy wśród wielu trancemaniaków. Czujemy jednak w kościach, że po tak długim okresie bez dużych festiwali, głód dobrej zabawy weźmie górę, a kalkulacje odejdą na bok. Szczególnie, że w naszym kraju po raz kolejny zagości uwielbiany przez sporą rzeszę słuchaczy Armin van Buuren.

foto: Kosiarka Works

Tune Of The Year