ASOT

Armin van Buuren powraca do Polski! ASOT 1000 odbędzie się w Krakowie

Jeszcze w tym roku, w Krakowie odbędzie się ASOT 1000. Za organizację wydarzenia odpowiedzialni będą twórcy Sunrise Festival.

sunrise

ZNAMY DATĘ I MIEJSCE ASOT 1000 KRAKÓW.
[KLIK] PO WIĘCEJ INFO


Jubileuszowy, tysięczny już epizod kultowego radioshow Armina van Buurena – A State Of Trance trwa w najlepsze. W ramach trwającego cały tydzień (!) odliczania pojawiło się wiele utworów, które zawierają się na listę największych klasyków muzyki trance. Pisaliśmy o tym już w ubiegłym tygodniu na naszych łamach.

ASOT wraca nad Wisłę

Podczas transmisji nie zabrakło też ekskluzywnych informacji, jednak jedna z nich uradowała nas najbardziej. Konkretnie chodzi o wieści dotyczące związanej z wielkim jubileuszem serii wielkich eventów. Jeden z nich, jak zapowiedział podczas streama Armin van Buuren, odbędzie się w Polsce.

kalendarz

Co ciekawe, za realizację wydarzenia odpowiedzialna będzie agencja MDT Production – ta sama, która stoi za Sunrise Festival. Informację potwierdził na swoim Facebook’u DJ Kris.

kalendarz

Do zobaczenia w Krakowie…

Wydarzenie planowane jest na październik 2021 roku – do tego czasu sytuacja związana z koronawirusem może zostać opanowana, co pozwala mieć większe nadzieje na to, że polski ASOT dojdzie do skutku.

Armin i spółka mają zagrać w Krakowie. Nie znamy jeszcze dokładnej daty, a także miejsca, w którym impreza ma się odbyć. Jednakże – zważywszy na rozmach, jakim cechuje się seria imprez A State Of Trance – możemy powoli kierować się w stronę Tauron Areny. Warto jednak poczekać na oficjalne potwierdzenie konkretnej lokalizacji na mapie Grodu Kraka.

sunrise

…ale nie tylko

Polska edycja ASOT 1000 będzie częścią ogólnoświatowej trasy, którą ma zainaugurować dwudniowy event w holenderskim Utrechcie. Wydarzenie ma odbyć się 3 i 4 września, z kolei dalsze koncerty planowane są na miesiące od października 2021 do stycznia 2022. Oprócz Utrechtu i Krakowa, Armin z ferajną odwiedzą między innymi Moskwę.

kalendarz

Total
91
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?