Startuje sprzedaż biletów na ASOT 1000 Poland. Znamy ceny!

Startuje sprzedaż biletów na polską część celebracji 1000. odcinka A State Of Trance. Ile kosztują bilety na ASOT 1000 Poland?

kontakt

UPDATE: Sprzedaż internetowa została już zamknięta. Bilety na ASOT 1000 Poland można kupić w kasie TAURON Areny.

Tegoroczny październik zapowiada się jako naprawdę interesujący dla fanów muzyki trance w naszym kraju. Oprócz przełożonego z ubiegłego roku Dreamstate Europe, na początku jesieni odbędzie się jeszcze jedna, naprawdę warta uwagi impreza. ASOT 1000 Poland odbędzie się 9 października 2021 roku 12 marca 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie, a główną gwiazdą eventu będzie oczywiście Armin van Buuren. Dziś startuje sprzedaż biletów na to wydarzenie.

ASOT 1000 Kraków – Ile kosztują bilety?

Fani mogli dokonywać prerejestracji już od kilku dni. Ułatwione zadanie mieli ci, którzy kupowali bilety na Sunrise Festival – bowiem za sprzedaż wejściówek na ASOT 1000 Poland odpowiada bileteria MDT. Regularna sprzedaż startuje jednak dopiero dziś (tj. 28 maja) w samo południe.

Ceny biletów zależą od aktualnie dostępnej puli oraz sektora – tak więc będą się z czasem zmieniać. Poniżej przedstawiamy stawki obejmujące bilety z pierwszej puli:

  • trybuny – 199 zł
  • płyta – 229 zł
  • VIP – 500 zł

Aktualne informacje na temat cen (jak i same bilety) znajdziecie na stronie bilety.asot1000.pl.

A jeśli się nie odbędzie?

Przypomnijmy – organizatorzy uzależniali start sprzedaży biletów od tego, czy możliwość zrealizowania imprezy w terminie 9 października jest pewna. Może się jednak zdarzyć, że event zostanie przeniesiony, chociażby z powodu pandemii tudzież z powodu wystąpienia siły wyższej. Wtedy bilety zostają przeniesione na nowy termin, ale będzie istnieć także możliwość zwrotu wejściówki.

Lineup wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem.


foto: Kosiarka Works

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?