ghostproductions.pl

Los jesiennych wydarzeń nie jest jeszcze co prawda w stu procentach pewny – ale nie zmienia to faktu, że pewne plany na miesiące powakacyjne snuć można. Robią to z pewnością organizatorzy niektórych wydarzeń, na czele z anonsowanym na 9 października polskim eventem z serii ASOT 1000. W krakowskiej Tauron Arenie pojawi się z pewnością wielu trancemaniaków z Polski, ale nie tylko – wszak fanów tej muzyki w krajach z nami graniczących nie brakuje.

Jakiś czas temu rozpoczęła się sprzedaż biletów – przeczytać co nieco na ten temat możecie pod tym linkiem. Natomiast teraz przyszedł czas na najważniejsze dla osób posiadających wejściówki informacje – mianowicie lineup.

Nikogo nie zaskoczymy zapewne, jeśli przekażemy, że w Polsce po raz kolejny wystąpi Armin van Buuren. Mimo, iż wielu fanów kupiłoby bilety tylko dla samego Holendra, to oprócz niego na scenie pojawią się czołowe nazwiska sceny trance ze świata, okraszone polską reprezentacją, która powinna zostać ogłoszona w dalszym terminie.

Poniżej znajdziecie skład artystów, którzy pojawią się na ASOT 1000 Poland.

ASOT 1000 Poland – lineup

Armin van Buuren
Vini Vici
Ferry Corsten
ilan Bluestone
Ruben de Ronde
ReOrder pres. RRDR
Solarstone

Przypominamy – ASOT 1000 Poland odbędzie się 9 października 2021 roku w Krakowie. Bilety na to wydarzenie możecie nabyć pod tym linkiem.

ghostproductions.pl