ASOT 1000 Poland zagra dla Ukrainy. Część wpływów z biletów pójdzie na pomoc uchodźcom

Część zysków ze sprzedaży biletów na ASOT 1000 Poland zostanie przekazana bezpośrednio Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi.

2sher

Wszyscy dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, z czym muszą mierzyć się Ukraińcy. Wojenne działania rosyjskich wojsk wywróciły do góry nogami życie milionów osób. Niezależnie od tego, w jaki sposób konflikt ten się zakończy, będzie potrzebna ogromna pomoc humanitarna. Stąd też w ostatnim czasie ma miejsce wiele charytatywnych inicjatyw, także związanych z muzyką. Swoją cegiełkę do pomocy naszym sąsiadom postanowili dołożyć także organizatorzy ASOT 1000 Poland.

Armin zagra dla Ukrainy

Impreza, na której wystąpi Armin van Buuren, ma odbyć się w sobotę 12 marca w krakowskiej Tauron Arenie. Z racji trwającej na Ukrainie wojny z Rosją trance’owe święto przybierze formę eventu charytatywnego. O tym, że będzie to wydarzenie specjalne, niech świadczy zmiana jego nazwy – na #DANCEFORUKRAINE.

emuze.me

Brak opisu.

Jak informują organizatorzy, część zysków ze sprzedaży biletów na to wydarzenie zostanie przekazana bezpośrednio Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi. Pieniądze te będą przeznaczone na rzecz pomocy Ukraińcom, szukającym azylu w Polsce. Na ten sam cel będzie można także wpłacić pieniądze samodzielnie – na stronie internetowej astateoftrance.com/danceforukraine ruszyły bowiem dwie zbiórki. Całej akcji będzie poświęcony także najbliższy odcinek audycji A State Of Trance.

Jestem zdewastowany przez te tragiczne wydarzenia, które maja miejsce w Ukrainie. Przy zbliżającym się evencie w Polsce ASOT1000, chcieliśmy zrobić wszystko co w naszej mocy by pomoc tym poszkodowanych przez ten konflikt. Zdecydowaliśmy, ze 12 marca skupimy się na zbiórce funduszy, wspólnie z lokalna społecznością Krakowa. Darowizny, zbiorki i zyski ze sprzedaży zostaną przekazane bezpośrednio dla polskiego Czerwonego Krzyża aby zapewniać niezbędna pomoc dla uchodźców. Mam nadzieje, ze społeczność trance’owa sie zjednoczy i #danceforukraine.

Armin van Buuren

Przypomnijmy – ASOT 1000 Kraków odbędzie się już 12 marca w Krakowie. Więcej informacji na temat lineup’u znajdziecie pod tym linkiem, a bilety możecie nabyć tutaj.

ultra

emuze.me

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?