6-godzinny set Armina, techno i polski rodzynek. Znamy lineup ASOT 2023 Utrecht

Co się odwlekło, to nie uciekło – Robbie Seed będzie reprezentować Polskę na długo oczekiwanych obchodach A State Of Trance 1000 w Utrechcie!

sunrise

Wszyscy dobrze wiemy, dlaczego obchody A State Of Trance 1000 nie odbyły się w pierwotnie wyznaczonym terminie, czyli w 2021 roku. Na całe szczęście, wszystko wskazuje na to, że już 3 i 4 marca br. czołowa impreza ASOT w Utrechcie wydarzy się zgodnie z planem. Planowane wydarzenie będzie zrealizowane już z innym motywem przewodnim – “Turn The World Into A Dancefloor” zastąpione zostało przez “Reflexion“.

Armin van Buuren przez 6 godzin

Podczas czwartkowego epizodu audycji A State Of Trance (o numerze 1104) poznaliśmy pełny lineup marcowego eventu. I tak, podczas pierwszego dnia imprezy (3 marca) Armin van Buuren zagra aż sześciogodzinnego seta. Jako warmup przed założycielem marki ASOT wystąpi Ruben de Ronde. Funkcjonować będzie także druga scena, na której zameldują się Allen Watts, Ciaran McAuley, Factor B, Nifra oraz ReOrder.

kalendarz

Mamy Polaka w składzie

Najwięcej będzie się jednak dziać drugiego dnia imprezy, czyli 4 marca. Wtedy to na pięciu scenach centrum Jaarbeurs (Reflexion, Sphere, Oval, Cube, Line) pojawi się aż 43 artystów. Wśród nich, obok dobrze znanych i sprawdzonych nazwisk imprez A State Of Trance (Giuseppe Ottaviani, Ferry Corsten, Ruben de Ronde, Cosmic Gate, Will Atkinson czy sam Armin), pojawi się też kilku całkiem zaskakujących gości.

kalendarz

W potężnym składzie wydarzenia szczególnie zaskakują aliasy ukraińskiego duetu ARTBAT czy Włocha, Enrico Sangiuliano. Właściciele Upperground i NINETOZERO zagwarantują obecność techno na A State Of Trance, i to w różnych odcieniach. To nietuzinkowe, lecz naprawdę cieszące oczy (a w marcu także uszy) bookingi. Podobne odczucia wywołuje u nas widok Maxima Lany’ego, Tima van Warda oraz Pretty Pink w tym naprawdę bogatym składzie.

Bardzo dobrze zapowiada się też występ duetu Siskin (producentki Suzanne Chesterton i wokalistki Sue McLaren). Godny uwagi jest również set tandemu XiJaro & Pitch, który miesiąc wcześniej zobaczymy na żywo w Polsce na Tranceformations 2023. W Utrechcie zameldują się też Cubicore, David Rust, Matt Fax oraz Farius.

Swoim doświadczeniem oraz energią na pewno błysną Richard Durand, Jorn van Deynhoven, Maarten de Jong, Bryan Kearney, Craig Connelly czy MaRLo ze swoim firmowym setem pod nazwą Tech-Energy.

sunrise

Najmilszym akcentem dla polskich fanów trance jest obecność Damiana Strugarka aka Robbie Seed. Nasz rodak pojawił się też w lineup’ie odwołanej edycji imprezy z 2021 roku. Wierzymy, że tym razem, podobnie jak na ASOT 1000 w Krakowie, Damian bez przeszkód zaprezentuje się z jak najlepszej strony.

Biletów nie ma od dawna

Bilety na tegoroczny ASOT w Utrechcie wyprzedały się już dawno. Możemy na szczęście spodziewać się transmisji na żywo z obydwóch dni wydarzenia. Za niedługo powinniśmy poznać także szczegóły timetable.


kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?