Znamy pełny lineup Tranceformations 2023. W tym roku do trance’u dołącza techno

Markus Schulz stoi na czele lineup’u Tranceformations 2023 – ale organizatorzy imprezy mają do zaoferowania znacznie więcej.

emuze.me

Sezon dużych eventów w naszym kraju zbliża się do rozpoczęcia. Zdążyliśmy już przywyknąć do tego, że od kilku lat (pomijając przerwę pandemiczną) otwiera go agencja Euforia Festivals. Stricte trance’owe wydarzenia o wiele mówiącej nazwie Tranceformations zapisały się już chyba na stałe w krajobraz elektronicznych “halówek” nad Wisłą. Przed nami – konkretnie w sobotę 4 lutego – kolejna już edycja, podczas której nie zabraknie mocnych nazwisk, konkretnego wykorzystania możliwości techniki scenicznej, a także… techno.

Trance powraca do Hali Stulecia

Już jakiś czas temu poznaliśmy pełny lineup sceny głównej. Na jego czele stoi Markus Schulz, który wystąpi w ramach projektu Down The Rabbit Hole. Oprócz niego, za deckami we wrocławskiej Hali Stulecia zjawią się Xijaro & Pitch, WHITENO1SE, Daxson, Artento Divini i Davey Asprey (jako A.D.D.A), a także Shugz i Jordan Suckley. Skład wzmocnią DJ Alex, onTune oraz The Mystery Of Tranceformations – postać, której personalia zobaczymy w chwili rozpoczęcia występu.

emuze.me

To jednak nie wszystko, co zaproponować fanom tanecznej muzyki chcą organizatorzy. Po długiej przerwie wraca wszak druga scena, na której dominować będą brzmienia techno. O odpowiedni klimat zadbają uznane polskie marki – Aksamit, Carla Roca, Diana d’Rouze, DUSS oraz Siasia.

Pełny skład prezentuje się następująco:

emuze.me

Warto spieszyć się z biletami!

Bilety – jeśli wierzyć organizatorom – sprzedają się naprawdę dobrze. Obecnie w sprzedaży jest już czwarta ich pula, w cenie 229 zł – swój egzemplarz możecie nabyć pod tym linkiem. Na wejściówki VIP z kolei nie ma już co liczyć – wszystkie zostały wyprzedane.


foto: Gromysz

emuze.me

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?