ASOT 1000 Utrecht dopiero w 2022 roku. Obostrzenia w Holandii przedłużone

Impreza będące celebracją 1000. odcinka A State Of Trance z powodu restrykcji obowiązujących w Holandii odbędzie się dopiero w 2022 roku.

emuze.me

Holandia to jeden z niewielu krajów w Europie, w których tego lata obowiązywały tak szeroko zakrojone restrykcje. O ile pod koniec czerwca zostały zdjęte niemalże wszystkie obostrzenia, o tyle po dwóch tygodniach – z racji gwałtownego wzrostu zakażeń koronawirusem – zostały one przywrócone. Tym samym od ponad miesiąca nie odbywają się tam żadne wielodniowe festiwale, podobnie jak imprezy w klubach.

Sytuacja ta nie ulegnie zmianie aż do końca października – podczas piątkowej konferencji prasowej premier Holandii Mark Rutte poinformował o potencjalnym terminie otwarcia branży imprezowej. W grze jest termin 1 listopada – jednakże jest to zależne od dalszego spadku liczby zachorowań i wzrostu liczby osób zaszczepionych.

ASOT 1000 dopiero w przyszłym roku

Tym samym w najbliższym czasie nie będzie możliwości realizacji w Holandii dużych wydarzeń muzycznych. Tyczy się to także planowanego na pierwszy weekend września ASOT 1000 w Utrechcie. Organizatorzy festiwalu ogłosili zmianę terminu – tym samym wydarzenie celebrujące jubileusz cotygodniowej audycji Armina van Buurena odbędzie się w dniach 18-19 lutego 2022 roku.

Bilety na to wydarzenie przechodzą na nowy termin, ale możliwy jest również ich zwrot. Co istotne, zmiana terminu imprezy w Utrechcie nie ma wpływu na planowany na 9 października event ASOT 1000 w krakowskiej Tauron Arenie.

Poniżej znajdziecie oświadczenie organizatorów imprezy.

ASOT 1000 Utrecht – oświadczenie

21 stycznia 2021 roku A State Of Trance osiągnął rekordowy poziom 1000 odcinków. W związku z globalną pandemią postanowiliśmy świętować to z wami wszystkimi w dniach 3 i 4 września 2021 roku. Do dziś wszystko wskazywało na to, że to wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem. (…) Byliśmy w bliskim kontakcie z władzami lokalnymi w Utrechcie i opracowaliśmy, oprócz wszystkich już istniejących środków bezpieczeństwa, specjalny protokół dedykowany koronawirusowi. Podjęliśmy wiele działań i daliśmy z siebie wszystko, aby bezpiecznie zorganizować to wydarzenie.

Niestety, rząd holenderski przedłużył obecne środki dotyczące wydarzeń w Holandii do połowy września. Chociaż jesteśmy bardzo rozczarowani tą decyzją, odczuwamy ulgę, że wreszcie mamy jasność. Niestety oznacza to również, że z ciężkim sercem musimy ogłosić, że Weekend Obchodów ASOT 1000 w Utrechcie nie może się już odbyć w dniach 3 i 4 września 2021 roku. Odcinki A State Of Trance to coś, czego nie możemy pozostawić bez celebracji. Dlatego będziemy świętować ASOT 1000 18 + 19 lutego 2022 r., wspólnie pisząc historię trance!

Wszystkie bilety na Weekend Celebracji ASOT 1000 pozostaną ważne w nowych terminach. Jeśli nie możesz dołączyć do nas w 2022 r., możesz poprosić o zwrot pieniędzy. Wszyscy kupujący bilety otrzymają e-mail z instrukcjami.

Wydarzenie w Utrechcie nie wpłynie na obchody ASOT 1000 w Moskwie i Krakowie. Te koncerty odbędą się 8 i 9 października zgodnie z planem.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?