kontakt

Koronawirus nie odpuszcza. Kolejne kraje wprowadzają różne obostrzenia – a organizowanie dużych imprez jest więc niemożliwe lub bardzo utrudnione. Przykładowo – nie tak dawno organizatorzy polskiego Tranceformations ogłosili przeniesienie imprezy na przyszły rok. Podobnie uczynił to Armin van Buuren i jego team, przenosząc ponownie świętowanie tysięcznego ASOT‘a.

Dopiero za rok

Jak poinformował Holender na swoich social mediach wydarzenie zostało ponownie przeniesione. Przypomnijmy – impreza pierwotnie miała się odbyć w 2021 roku. Teraz wiadomo, że świętowanie jubileuszowego odcinka audycji A State of Trance opóźni się w sumie o dwa lata. Wszystko za sprawą przedłużenie obostrzeń przez holenderski rząd, który przedłużył obowiązujące obostrzenia. Do decyzji przyczyniły się dodatkowo kłopoty z poruszaniem się między krajami – jak czytamy w oświadczeniu, do Utrechtu mają zjechać fani trance z ponad 100 różnych krajów.

Impreza ostatecznie została przeniesiona na dni 3 i 4 marca 2023 roku.

ASOT 1000 Utrecht – oświadczenie

Uważnie przyglądając się wiadomościom, liczyliśmy na dobre wieści lub perspektywę. Niestety, zeszłej nocy rząd holenderski przedłużył restrykcje dotyczące COVID-19. Chociaż ta zapowiedź nie ma bezpośredniego wpływu na nasze wydarzenie, nie dała nam również perspektywy, na którą liczyliśmy.

Dzięki odwiedzającym z całego świata i oczekującym planom podróży, słyszymy Wasze pytania i obawy, dlatego chcemy jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Jak wiecie, nasz ASOT1000 Celebration Weekend miał być największym na świecie zgromadzeniem trance z 55.000 fanów pochodzących z ponad 100 różnych krajów! Niestety, fakt iż jest to wydarzenie międzynarodowe sprawia, że uważamy, że nieodpowiedzialne jest zorganizowanie imprezy w lutym 2022 r. w obecnych warunkach.

Dlatego z głębokim smutkiem postanowiliśmy ponownie odłożyć show. To była bardzo trudna decyzja, ale zdrowie i bezpieczeństwo fanów i wszystkich zaangażowanych w show zawsze będzie naszym głównym priorytetem.

Na szczęście mamy też dobre wieści. Odbyliśmy dyskusję z właścicielami terenu imprezy i władzami lokalnymi i ustaliliśmy nowy termin. Spójrzmy więc w przyszłość na jaśniejsze dni. Zaznaczcie w swoich kalendarzach 3 i 4 marca 2023 r. na historyczne obchody ASOT. Nie możemy się doczekać, aby w końcu świętować z Wami jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń ASOT pasujących do tej wyjątkowej okazji.

Posiadacze biletów wkrótce otrzymają więcej informacji o nadchodzących krokach za pośrednictwem poczty e-mail.

Bądźcie na bieżąco, a przede wszystkim bądźcie bezpieczni i zdrowi! ❤️.

– Zespół ASOT

Co z ASOT 1000 Poland?

Sytuacja związana z pandemią, a także przełożenie głównej – odbywającej się w Utrechcie – edycji ASOT 1000 niepokoi wiele osób, posiadających bilety na krakowską imprezę celebrującą 1000. epizod kultowego show. Jak więc wygląda sytuacja wokół wydarzenia? Sprawę nieco rozjaśnił na swoich social mediach DJ Kris, którego agencja MDT Production jest polskim organizatorem imprezy.

My jesteśmy gotowi. Za tydzień odprawy techniczne na Tauronie. Czekamy na decyzje Holendrów. Armin na kwarantannie jest, więc ma czas aby wyzdrowieć 😉

Przypomnijmy – ASOT 1000 Poland ma odbyć się 9 marca w krakowskiej Tauron Arenie. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

kontakt