Tranceformations 2022 odwołane. Oto nowy termin i oświadczenie organizatorów

Organizująca Tranceformations agencja Euforia Festivals przekazała informację o odwołaniu tegorocznej edycji wrocławskiego eventu.

kalendarz

Wiele osób z pewnością w tym momencie powie “ile można?“, i zupełnie nas takie podejście nie dziwi. Rok 2022 na polskiej scenie eventowej zaczyna się bowiem od złych wiadomości prosto od agencji Euforia Festivals. Pod koniec stycznia we wrocławskiej Hali Stulecia miała odbyć się pierwsza od 2020 roku edycja Tranceformations. Niestety, do tego wydarzenia nie dojdzie – mimo iż zaplanowano udział wyłącznie posiadających ważny certyfikat covidowy.

Dopiero za rok

Organizatorzy poinformowali na social mediach o nowym terminie imprezy – jest nim 4 lutego 2023 roku. W oświadczeniu czytamy o powodach podjęcia tej decyzji – głównie chodzi o widmo nadchodzących obostrzeń związanych z coraz bardziej rozprzestrzeniającym się koronawirusem, tym razem w wariancie Omikron.

emuze.me

W kontekście zapowiadanych obostrzeń związanych z 5 falą oraz wiążącymi się z nią potencjalnymi problemami, po konsultacjach z managementami podjęliśmy decyzję o przesunięciu Tranceformations na rok 2023.

Niestety w chwili obecnej przybycie do naszego kraju dwóch artystów stało się niemożliwe, sprawa dwóch kolejnych jest wątpliwa. W tak krótkim czasie zastąpienie ich innymi adekwatnymi nazwiskami jest niemożliwe.

Niestety doniesienia od służb wydających zgody na organizację imprez masowych nie są optymistyczne, a na tym etapie przygotowań organizator ponosi koszty, których zwrotu nie ma możliwości.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was czekało na powrót Tranceformations, ale los nie jest łaskawy dla naszej branży.

A co z biletami?

Posiadacze biletów na to wydarzenie będą mogli wykorzystać je podczas Tranceformations 2023, albo już w tym roku, podczas Euforia Festival 2022 lub planowanego na czerwiec w Lesznie eventu Movement Festival.

Osoby, które posiadają bilety z edycji 2021 bądź zakupiły je w ostatnim czasie mają szansę wykorzystać swoje wejściówki na:

– powracający na początku czerwca Movement Festival
– Euforia Festival 2022
– Tranceformations 2023.

Osoby chcące otrzymać zwrot proszone są o kontakt z bileterią.

Przypomnijmy – Tranceformations 2022 miało odbyć się 29 stycznia we Wrocławiu. W Hali Stulecia mieli wystąpić:

ultra

A.D.D.A (Artento Divini & Davey Asprey)
Neelix
OnTune
Richard Durand
Roger Shah
Simon Patterson
The Mystery of Tranceformations
WHITENO1SE
XiJaro & Pitch

Na ten moment nie wiadomo, w jakim stopniu uda się przenieść ten skład na rok 2023.

emuze.me

kalendarz

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?