Audiolake Festival powraca! W 2023 roku pierwsza edycja od sześciu lat

Po długiej przerwie do życia budzi się Audiolake Festival. Organizatorzy podali datę pierwszej od 6 lat edycji wydarzenia.

pdc

Audiolake Festival to event, który część z was może jeszcze kojarzyć. Impreza, która obywała się nad Jeziorem Nyskim, po raz ostatni została zoeganizowana w 2017 roku. Na przestrzeni lat występowały tam takie postaci, jak Dimitri Vegas & Like Mike, Umek, Curbi, Bingo Players czy Marco V. Teraz po latach nieobecności impreza powraca na eventową mapę Polski. Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Wróci na stałe?

Na Audiolake Festival prócz polskich artystów mogliśmy usłyszeć też wiele zagranicznych gwiazd. Impreza była jedną z ciekawszych wydarzeń na krajowej mapie. Niestety w 2017 roku odbyła się po raz ostatni, mimo iż w 2019 roku podjęto próbę reanimacji eventu. To co się wtedy nie udało, ma szansę udać się w 2023 roku. Organizatorzy imprezy właśnie ogłosili, że Audiolake Festival powróci w przyszłym roku a dokładniej 19 sierpnia. Miejsce mamy poznać już wkrótce.

Na chwilę obecną nie znamy więcej szczegółów, lecz z niecierpliwością na nie czekamy. Trzymamy kciuki, by impreza ponownie zagościła na dłużej na polskiej eventowej mapie. Jeśli pojawią się kolejne informacje o przyszłorocznej edycji Audiolake Festival, to na pewno znajdziecie je na naszej stronie.

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?