kontakt

Pod koniec zeszłego roku poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Audioriver. Wśród nich znaleźli się między innymi Gorgon City i Catz 'n Dogz. Teraz przyszedł czas na kolejne postaci, które zameldują się w dniach 29-31 lipca w Płocku.

Nie brak wielkich nazwisk…

Jednym z największych nazwisk, jakie widnieją na liście płac płockiego festiwalu jest Solomun. Koniec lipca będzie okazją, by posłuchać na żywo utworów z najnowszego albumu producenta. Sam Solomun mówi, że „Nobody Is Not Loved” jest odzwierciedleniem drogi, jaką przeszedł w trakcie swojej kariery.

Ogłoszenie drugiej fazy line-up’u z pewnością zadowoli fanów drum’n’bass’u, gdyż na Audioriver wystąpi także jeden z największych wirtuozów tego gatunku – Wilkinson. Brytyjczyk również jest świeżo po wydaniu albumu, na którym pojawiła się Becky Hill, współautorka hitu „Afterglow”.

… i wschodzących gwiazd elektroniki

Według organizatorów „Audioriver łączy wiele światów i wszyscy tutaj są równi. Gigant sceny jest tak samo ważny jak nieznany eksperymentator”. Jak się okazuje, nie są to tylko puste słowa, bo do lineup’u dołączył także Ben Böhmer. O wiele młodszego od swoich poprzedników artystę określa się jako odkrycie muzyki elektronicznej ostatnich lat. Ben w 2021 r. wydał swój kolejny studyjny album, więc koniec lipca będzie świetną okazją do sprawdzenia świeżej twórczości niemieckiego producenta na żywo.

W drugiej fazie line-up’u znaleźli się w sumie:

Solomun
Wilkinson
Ben Böhmer

Mathame
Hot Since 82
Satori & Band From Space
IKARVS
Jimi Jules
Trikk
Alan Fitzpatrick
Patrick Mason
Joyhauser
Alignment
Elli Acula
Zardonic
Fickle6
Pola & Bryson

Elektronika zatrzęsie Płockiem

Gwoli przypomnienia – Audioriver odbędzie się w dniach 29-31 lipca w Płocku. Impreza po ponad dwóch latach pandemicznej przerwy wraca z przytupem. Teren festiwalu będzie bowiem poszerzony, a to pozwoli na dokooptowanie dodatkowej sceny. Bilety można nabyć za pośrednictwem serwisu ebilet.pl lub w punktach sprzedaży. Sprzedaż obecnej puli biletów trwa do niedzieli 10 kwietnia do godz. 23:59. Później ceny pójdą w górę.

kontakt