ghostproductions.pl

Nie jest łatwym zadaniem brylowanie w radiowych listach przebojów przy jednoczesnym utrzymaniu wizerunku artystów klubowych czy festiwalowych. Mimo to, na światowej scenie nie brakuje przykładów producentów, którzy nabijają kapitał popularności, wydając bardziej popowe tracki – ale dając upust swoim muzycznym fantazjom podczas występów na żywo. Polska również ma swoich reprezentantów w tej trudnej, co by nie mówić, dziedzinie działania na scenie muzycznej. Czołowymi przedstawicielami radiowego EDMu made in Poland są chociażby Gromee czy C-BooL – od jakiegoś czasu do tego grona można swobodnie dopisywać również alias Audiosoulz.

Kolejni polscy DJe z sukcesami w radiu

Na łamach Shining Beats o radiowym projekcie duetu Dirty Rush & Gregor Es pisaliśmy już dwukrotnie – ostatnio w kontekście zaskakującego collabu z… Patricią Kazadi. Panowie mogą również się pochwalić bardzo wysoką formą na Spotify. Według opracowanego przez nas rankingu popularności na tym portalu, Konrad i Grzegorz osiągają miesięcznie ponad 400 tysięcy słuchaczy swoich utworów z obydwóch aliasów. Innymi słowy, mamy do czynienia z naprawdę sporym sukcesem, do którego jednak trzeba było się dopchać. Twórcy Audiosoulz działają bowiem przy różnych muzycznych projektach od wielu lat.

Nowy kandydat na hit

W ostatnich dniach duet zaprezentował zupełnie nową muzyczną propozycję. Nosi ona tytuł “Never Say Goodbye” i jest zgrabnym, przyjaznym radiowo trackiem łączącym popowy wokal i modne obecnie slapowo-deepowe klimaty. I o ile zazwyczaj mamy pewne obawy w kontekście takich brzmień, o tyle w tym wypadku udało się śląsko-małopolskiemu duo wysmażyć przyjemny dla ucha numer.

Poprzednie single Audiosoulz (w szczególności “Missing”) robiły sporą karierę w polskich radiostacjach. Czy najnowsza propozycja powtórzy ten sukces? Kto wie – niemniej mocno tego życzymy, bo im więcej mocnych reprezentantów naszej sceny będzie mogło cieszyć się większą popularnością, tym lepiej!

ghostproductions.pl