kontakt

Polski duet Dirty Rush & Gregor Es od jakiegoś czasu spełnia się również w bardziej radiowych aranżacjach w ramach aliasu Audiosoulz. W zeszłym roku niemałym hitem stał się utwór “Dancefloor“. Na portalu YouTube udało się dobić do 3 milionów wyświetleń, ale najwięcej szumu wokół utworu było w rozgłośniach radiowych, także tych zagranicznych. Z pewnością ten sukces, podobnie jak podpisanie umowy z Warner Music, pomogły w namówieniu do współpracy polskiej aktorki i wokalistki Patricii Kazadi.

https://youtu.be/ggsawW9rr2g

Jak sprawdza się nowy hit chłopaków?

Szczerze powiedziawszy, zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni. Początek “Let The Music Play” – gdyż tak nazywa się ten numer – zaskakuje synthwave’owymi dźwiękami rodem z lat osiemdziesiątych. Z czasem jednak produkcja nabiera tempa i przeradza się w typowe dla Audiosoulz, klubowe brzmienia. Dobrze poradziła sobie również Patricia Kazadi, której wokal może naprawdę imponować.

https://youtu.be/Ihdj1GqtSK0

Stare mięso w nowym sosie

Jeśli macie przeczucia, że gdzieś już słyszeliście nowy utwór pobocznego projektu duetu Dirty Rush & Gregor Es, to nie mylicie się. Najnowszy numer Audiosoulz i Kazadi to tak naprawdę nowa wersja niezwykle popularnego tracka z 1983 roku o tej samej nazwie, za który odpowiedzialna jest amerykańska piosenkarka Shanon. To doskonale pokazuje, ze utwory wymyślone lata temu po lekkim liftingu nie tracą swojego oryginalnego czaru, a nawet czasem zyskują.

https://youtu.be/_-0sUuGufmw

kontakt