Imagine Dragons gościnnie na pośmiertnym albumie Avicii’ego? Wyciekła tracklista “TIM”!

Na portalu Reddit pojawiłsię wyciek bardzo prawdopodobnej tracklisty pośmiertnego albumu Szweda. Wśród gości m.in. Aloe Blacc oraz Imagine Dragons.

sunrise

Do premiery pośmiertnego albumu Avicii’ego został już niemal miesiąc, a my znamy dopiero dwa oficjalnie wydane utwory, które pojawią się w jego trackliście – są to “SOS” oraz opublikowane kilkadziesiąt godzin temu “Tough Love”. Na kolejne przyjdzie czas już 6 czerwca – a my wiemy, czego możemy się spodziewać. W sieci pojawiła się bowiem prawdopodobnie pełna tracklista elektryzującego rynek muzyczny wydawnictwa.

Na płycie znajdzie się 12 utworów – wśród nich wydane dotąd single, a także utwór “Heaven”, który już kilka miesięcy temu wyciekł do sieci. Nie brakuje gości – na liście płac widnieją chociażby Aloe Blacc, Agnes, Chris Martin, Arizona oraz… Imagine Dragons! Formacja pojawi się w wokalnej wersji utworu “Heart Upon My Sleeve”, którego wersja instrumentalna została wydana już sześć lat temu (!) w ramach debiutanckiego albumu Szweda, zatytułowanego “True”.

kalendarz

Tracklista została opublikowana na portalu Reddit – nie pochodzi więc z żadnego oficjalnego źródła. Nie zmienia to jednak faktu, że wyciek upubliczniony na niecały miesiąc przed premierą może wiele mówić odnośnie ostatecznego kształtu merytorycznego krążka. Jak dotąd, ze sztabu Avicii’ego nie pojawiło się żadne dementi – co podkręca tylko atmosferę wokół wycieku.

kalendarz

Na ten moment pozostaje nam po prostu czekać na szósty dzień czerwca – bo to wtedy wszystko stanie się jasne. “TIM” jest już dostępne w preorderze w sklepach pokroju iTunes i Google Play, a także na oficjalnej stronie internetowej artysty. Poniżej znajdziecie za to pełną opublikowaną tracklistę pośmiertnego wypustu Avicii’ego.

 1. Peace Of Mind (feat. Vargas & Lagola) [3:00]
 2. Heaven (feat. Chris Martin) [4:37]
 3. SOS (feat. Aloe Blacc) [2:37]
 4. Tough Love (feat. Agnes, Vargas & Lagola) [3:11]
 5. Bad Reputation (feat. Joe Janiak) [3:25]
 6. Ain’t A Thing (feat. Joe Janiak) [3:03)
 7. Hold The Line (feat. Arizona) [2:51]
 8. Freak (feat. ID) [2:59]
 9. Excuse Me Sir (feat. Vargas & Lagola) [3:07]
 10. Heart Upon My Sleeve (feat. Imagine Dragons) [4:14]
 11. Never Leave Me (feat. Martin Svensson) [2:51]
 12. Phase Away (feat. Joe Janiak) [2:58]

kalendarz

sunrise

Total
30
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?