Back & Forth 5.0 już 23 listopada. Znamy pierwszych artystów i ceny biletów!

W przedostatnią sobotę lipca Toruń znów nawiedzą tysiące fanów muzyki Trance – piąta edycja Back & Forth już teraz imponuje lineupem!

sunrise

To było wielkie święto! 6 lipca Boszkowo zatrzęsło się od klubowych brzmień dzięki piętnastej już edycji Euforia Festival. Relację z tego wydarzenia przygotował Piotrek Dobrowolski (Z Dobrej Woli) – przeczytacie ją u nas już jutro.

Mówimy o tym wydarzeniu nie bez kozery – bowiem, jak się okazuje, ekipa Euforia Festivals nie próżnuje i przygotowuje już trzecie w tym roku wydarzenie, którym jest tradycyjnie Back & Forth. Event łączący współczesne i klasyczne brzmienia muzyki elektronicznej (głównie trance) od 2017 roku odbywa się w toruńskiej Arenie, gdzie w tym roku zorganizowana została już impreza Tranceformations.

kalendarz

Piąty epizod jesiennego festiwalu organizowanego przez ekipę z Adrianem Ratajczakiem aka OnTune na czele odbędzie się 23 listopada. Znamy już pierwsze dwie gwiazdy, które porwą do tańca tysiące trancemaniaków obecnych na miejscu.

kalendarz

Pierwszym ogłoszonym artystą jest Mark Sixma. Znany jest on nie tylko ze świetnych klubowych produkcji będących istotnym elementem katalogu wytwórni Armada, ale także z produkcji ścieżek dźwiękowych do reklam, gier czy filmów. Gościł na największych festiwalach świata takich jak Creamfields, Tomorrowland, Ultra Music Festival czy A State of Trance, więc jest to solidna marka.

Drugie nazwisko było bardzo mocno wyczekiwane, w szczególności od tegorocznego Tranceformations (więcej na ten temat poczytacie tutaj). Jorn van Deynhoven to, postać której fanom trance’u przedstawiać nie trzeba. Właśnie z racji tego, że na tego pana trzeba było czekać dobrych parę lat, możemy się spodziewać naprawdę dobrego upliftowego występu.

sunrise

Kolejne nazwiska już wkrótce – a tymczasem warto sprawdzić swoje finanse, bo już dziś o 20:00 startuje sprzedaż biletów w cenach:
99 zł – standard
115 zł – kolekcjonerski
400 zł – VIP

Bilet VIP zawiera:
– osobne wejście na teren imprezy
– dostęp do wydzielonej strefy z widokiem na festiwal
– nielimitowane whisky, piwo, wódka, softy
– nielimitowany catering zimny i ciepły
– darmową szatnię

Wejściówki znajdziecie po godzinie 20:00 pod tym linkiem.

Poprzednie imprezy spod bandery Euforii dawały radę – dlatego też polecamy zbliżające się Back & Forth 5.0, na którym z pewnością się zjawimy!

foto: Gromysz

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?