Beach Party Trzcianka 2019 – Blinders, Skytech i Guy Arthur na czele polskiej części lineup’u!

Na Beach Party w Trzciance wystąpią nie tylko zagraniczni producenci, ale także czołówka polskiej sceny EDM. Bilety wciąż w sprzedaży!

sunrise

Już ubiegłoroczna edycja Beach Party Trzcianka była naprawdę warta uwagi – jednak w tym roku organizatorzy planują jeszcze bardziej spektakularną, trwającą trzy dni imprezę. Do wydarzenia zostały już dwa miesiące, a lineup ma przed nami coraz mniej tajemnic.

Wcześniej poznaliśmy wszystkich zagranicznych DJów, którzy przedstawią swoje produkcje w ostatni weekend czerwca – na czele lineupu stoją takie aliasy, jak Sick Individuals, Blasterjaxx oraz Lucas & Steve. Jednak polska scena sroce spod ogona nie wyskoczyła i także ma sporo do zaoferowania, o czym będą mogli się przekonać wszyscy ci, którzy zjawią się w Trzciance.

kalendarz

W lineupie swoje mocne miejsce mają polscy artyści, którzy zagrają jako support przed zagranicznymi heeadlinerami. Choć – jeśli mamy być szczerzy – nie byłoby przesadą ustawienie ich na głównych slotach, szczególnie jeśli mówimy o takich producentach, jak Skytech czy Blinders.

kalendarz

Obydwaj mają na swoim koncie wielkie sukcesy – ten pierwszy stale współpracuje z R3hab’em i wydaje swoje single w jego wytwórni o nazwie CYB3RPVNK – przykładowo dzisiaj ukazał się tam nowy numer Polaka pod nazwą “Looking At Me”.

Drugi za to dobrze radzi sobie w otoczeniu Martina Garrixa i jego labelu STMPD RCRDS. Nie można rzecz jasna zapomnieć o jednym z największych sukcesów polskiego EDMu, jakim jest wspólny utwór z Martijnem, który umocnił pozycję Mateusza w czołówce rodzimej sceny.

sunrise

Ale to nie koniec – polską stawkę tworzą także znani z labelu Hexagon panowie z LOUD ABOUT US

…jeden z pierwszych Polaków w labelu Revealed Recordings, tworzący jako Skytone

…łódzki producent, który kiedyś wydawał muzykę jako AK9, ale od ponad roku buduje swoją nową markę – Guy Arthur

kalendarz

kalendarz

…a także czołowa postać labelu FRKNTN, który zasłynął swoją energią i otwartością – I.GOT.U.

Na ten moment lineup imprezy przedstawia się następująco:

sunrise

PIĄTEK – 28 CZERWCA
Matisse & Sadko
Chocolate Puma
Marco V
Jochen Miller
Guy Arthur
LOUD ABOUT US
Hazel
I.GOT.U
Dr Paul & Ole
Sammael & SOD

SOBOTA – 29 CZERWCA
Lucas & Steve
Blasterjaxx
Sick Individuals
Garmiani
Blinders
Skytech
Skytone
Clarx
Dirty Fruit

Skład artystów jeszcze nie został zamknięty – wobec tego możemy spodziewać się jeszcze wielu, mamy taką nadzieję, miłych niespodzianek. Bilety możecie kupić tutaj – jak na atrakcje, jakich możemy się spodziewać zarówno na scenie, jak i w Beach Camp, drogo nie jest.

kalendarz

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?