Becky Hill już wkrótce w Polsce! Charakterystyczny głos zabrzmi w stolicy już tej wiosny

Jedna z czołowych brytyjskich wokalistek w ostatnich latach już w kwietniu wystąpi w warszawskim klubie Palladium.

2sher

Brytyjczycy mają nosa do popowo-tanecznych singli. Właśnie stamtąd pochodzi masa hitów, które wielokrotnie podbijały listy przebojów w wielu krajach – także w Polsce. Choć nigdy nie był to wiodący trend w mainstreamie, to z całą pewnością możemy go nazwać stałym elementem muzycznego krajobrazu w naszej części świata. Siłą tego typu kawałków są w dużej mierze charakterystyczne wokale – a takim charakteryzuje się Becky Hill, jedna z czołowych postaci brytyjskiego dance-popu. Fani elektroniki mieli okazję poznać ją bliżej przy okazji wokalnej wersji “Gecko” – pierwszego dużego hitu Olivera Heldensa, a także w drum n bass’owym “Afterglow” od Wilkinsona.

Na jej koncie są dwie nagrody BRIT Awards oraz kilkanaście wizyt ze swoją muzyką w czołowej dziesiątce brytyjskiej listy przebojów. W ostatnich latach Becky miała okazję współpracować z takimi postaciami, jak chociażby David Guetta, Tiesto, MEDUZA, Galantis, Chase & Status czy Joel Corry. Nie dziwi więc, że nosi ona miano jednej z czołowych brytyjskich wokalistek ostatniej dekady. Już wkrótce będziemy mieli okazję przekonać się o tym na własne uszy.

emuze.me

Becky Hill w Polsce

Becky Hill w ramach europejskiej trasy koncertowej wystąpi w Warszawie. Jej występ odbędzie się 15 kwietnia w klubie Palladium. Sprawdzając jej ubiegłoroczne setlisty możemy spodziewać się usłyszenia największych jej hitów – zarówno solowych, jak i będących współpracą z postaciami sceny muzyki elektronicznej.

Wejściówki w cenie 110 zł dostępne są pod tym linkiem. Koncert organizuje agencja LiveNation.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?