belgium jersey

Belgijscy piłkarze na MŚ w Katarze zagrają w koszulkach z logo… Tomorrowland!

Królewski Belgijski Związek Piłki Nożnej zaprezentował najnowsze stroje wyjazdowe belgijskiej drużyny… z logo Tomorrowland na karku!

emuze.me

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 odbędą się już za dwa miesiące. Z myślą o tym wydarzeniu wiele drużyn narodowych prezentuje stroje, w których piłkarze wybiegną na boiska. W ostatnim czasie nowe koszulki zaprezentowała chociażby reprezentacja Polski. Jednak na szczególną uwagę entuzjastów muzyki elektronicznej zasługuje Belgia, która na mundialu wystąpi… z logo Tomorrowland.

Deklaracja miłości

Najnowsze wyjazdowe stroje reprezentacji Belgii to efekt współpracy marki adidas, Tomorrowland i Królewskiego Belgijskiego Związku Piłki Nożnej (RBFA). Mają one być “deklaracją miłości w czasach zamieszania”.

emuze.me

Stroje opierają się o kolor biały. Wielokolorowe są natomiast nadruki, co ma symbolizować wspólne wartości marek, takie jak różnorodność, równość i inkluzywność. Logo Tomorrowland umieszczone jest “na karku” koszulki i zastępuje literę “O” w umieszczonym tam wyrazie LOVE.

Kibice drużyny belgijskiej mogą od wczoraj (23 września) zakupić swoje koszulki za pośrednictwem strony adidas, RBFA oraz Tomorrowland. Trykoty zadebiutują na boisku już jutro – belgijska drużyna wyjdzie w nich w meczu przeciwko Holandii w ramach Ligi Narodów.

emuze.me

Tomorrowland to nie tylko festiwal

Warto zaznaczyć, że wyżej przedstawione stroje sportowe to właściwie kontynuacja współpracy między adidasem, Tomorrowlandem i RBFA. Kilka miesięcy temu marki wypuściły serię ubrań bardziej “codziennych”. Na nich również znajdziemy napis “LOVE” z logiem festiwalu.

Od jakiegoś czasu Tomorrowland chętnie podejmuje kolaboracje z innymi, nie do końca muzycznymi markami. W ostatnim czasie dość często pisaliśmy o współpracy festiwalu z Coca-Colą, której owocem jest między innymi napój o smaku EDM (swoją drogą, będzie można go kupić w Polsce już w przyszłym tygodniu). Tomorrowland w najbliższym czasie pojawi się na naszych łamach zapewne niejednokrotnie, a to za sprawą zbliżającej się wielkimi krokami zimowej edycji festiwalu. Warto w tym miejscu przypomnieć, że znamy już pierwsze nazwiska, które odwiedzą francuskie Alpy w marcu przyszłego roku. A jeżeli ktoś jeszcze raz chce poczuć magię lata, to będzie ku temu okazja podczas ADE, na którym swoją premierę będzie miało aftermovie tegorocznej edycji.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?