Hardwell i Maddix remiksują “Satisfaction”. Jeszcze większa energia!

“Satisfaction” Benassiego doczekało się kolejnego remixu. Tym razem klasykiem electro house zajęli się Hardwell i Maddix.

sunrise

W czerwcu ubiegłego roku utwór “Satisfaction” obchodził swoje 20. urodziny. Z tej okazji David Guetta postanowił zaprezentować go światu w future rave’owym wydaniu. Do tego swoją cegiełkę postanowili dołożyć Hardwell i Maddix, którzy popularną na cały świat melodię połączyli z charakterystycznymi dla siebie brzmieniami techno i big room.

Hardwell i Maddix znowu razem!

Obserwując wspólne poczynania Hardwella i Maddixa można pokusić się o stwierdzenie, że panowie świetnie dogadują się ze sobą w studio. W 2017 r. ich kolaboracja “Smash This Beat” zamknęła pierwszą edycję składanki “Hardwell & Friends”. Rok później, na fali popularności serialu “Dom z Papieru”, pojawiła się ich interpretacja włoskiej pieśni “Bella Ciao”. Podczas gdy Internet zwiastuje nowe efekty współpracy, Holendrzy wydają kolejny remix. Tym razem padło na klasyk EDM.

kalendarz

O tym, dlaczego “Satisfaction” zasłużyło sobie na takie miano, nie trzeba chyba wspominać. Rekordy sprzedaży, wysokie notowania na światowych listach przebojów, zapoczątkowanie nowego nurtu w muzyce elektronicznej to tylko część sukcesów, jakie można przypisać debiutowi Benassiego. Posłuchajmy, jak ta kultowa melodia komponuje się z mocnym uderzeniem techno.

ultra

kalendarz

sunrise

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?