kontakt

Powoli wkraczamy w czas, gdy więcej wydarzeń się ogłasza, zamiast się odwoływać. To też dotyczy elektronicznych festiwali czy koncertów. Co prawda w tej branży przeważają występy w formie DJ setów, jednak niektórzy artyści decydują się również na występy w pełni na żywo. Jedną z takich formacji jest duet Bicep, który w 2022 roku zagra w tej formule w Polsce. Brytyjczycy odwiedzą warszawską Progresję.

Kim są Bicep?

Bicep tworzy dwóch producentów pochodzących z Belfastu. Ich przygoda z tym projektem zaczęła się w 2009 roku, choć pierwszy wspólny album wydali 8 lat później. Przed ukazaniem się pierwszego krążka prowadzili popularny blog poświęcony zaginionym muzycznym perełkom sceny house. disco czy techno. W międzyczasie udało im się wydać wiele EPek, które podbijały klubowe parkiety. Na swoim koncie mają już dwa albumy – w tym jeden wydany na początku 2021 roku. “Isles” było nominowane w dwóch kategoriach do BRIT Awards. Duet znany jest m.in. z numerów “Glue”, “Atlas” oraz “Aura”. Ich wyjątkowy, eksperymentalny styl podbił nie tylko serca słuchaczy. Mieli oni okazję współpracować z Blood Orange, Simian Mobile Disco czy Disclosure. W ostatniej edycji Ibiza 500 transmitowanej na Tomorrowland One World Radio na liście znalazły się aż 4 utwory brytyjskiej formacji. Do pierwszej 20 załapało się legendarne “Glue”.

Na żywo już w lutym

Brytyjski duet zawita do Polski 9 lutego 2022 roku. Występ w formule live act odbędzie się w warszawskiej Progresji. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 6 sierpnia od godziny 16:00 za pośrednictwem platformy Going. Ceny za wejściówki zaczynają się od 89 zł.

Wydarzenie organizuje agencja Follow The Step.

kontakt