kontakt

Mateusz Borowicz po powrocie do macierzystego aliasu Fafaq nie zwalnia tempa. Pod koniec sierpnia polski producent wraz z wokalistką RebMoe zagościł ponownie w CYB3RPVNK, gdzie wydał swój już drugi utwór.

Teraz wielkopolski twórca wypuścił swój dziewiczy singiel w Musical Freedom – wytwórni należącej do Tiësto. W odświeżeniu “Devotion” – jednego z kultowych motywów muzyki klubowej wszechczasów – pomogli Polakowi Bingo Players oraz Felguk.

Motyw Devotion był przerabiany już przez wielu artystów. Na warsztat wziął go choćby Quintino czy Lil Jon z LMFAO, lecz to wersja Bingo Players z 2009 roku jest tą najbardziej znaną. I tu mała dygresja, gdyż większość osób nie ma pojęcia, że oryginalna wersja utworu pochodzi aż z 1990 roku i jest autorstwa artysty o pseudonimie Nomad.

Odświeżenie zaproponowane przez Polaka, Brazylijczyków i Holendra doskonale wpisuje się w panujące obecnie trendy i podkreśla wyklarowany w ostatnich miesiącach styl Mateusza.

Utwór, który mogliście usłyszeć premierowo podczas Shining Beats Festival, zanotował już pierwszorzędny support. Oprócz Tiësto, ten utwór prezentowali w swoich radio shows między innymi David Guetta, Afrojack oraz Martin Garrix. Świadczy to jednoznacznie o tym, że utwór ma papiery na coś więcej niż kilkutygodniowe przewinięcie się na topowych tanecznych playlistach na Spotify.

Najnowszą propozycję Fafaq’a możecie odsłuchać poniżej.

kontakt