“Perspective” – debiutancki i różnorodny album Blasterjaxx już dostępny!

23 utwory – tyle liczy debiutancki album znanego w dużej mierze z bigroomowych petard duetu Blasterjaxx. “Perspective” zawiera numery z różnych nurtów EDM!

kalendarz

Panowie z duetu Blasterjaxx kazali uzbroić się fanom w niemałą cierpliwość. Headlinerzy tegorocznej edycji Beach Party Trzcianka (relację z tego wydarzenie można przeczytać tutaj) już od kilku miesięćy wspominali o swoim debiutanckim albumie. Thoma i Idir już podczas zeszłorocznego Amsterdam Dance Event ogłosili rozpoczęcie prac nad albumem. Na szczęście prace zakończyły się i krążek jest już dostępny dla szerokiej publiczności.

“Perspective“, bo tak nazywa się pierwszy długograj Holendrów, zawiera aż 23 produkcje w przeróżnej stylistyce – od bigroomów, z których duet jest najbardziej znany poprzez hardstyle czy progressive house aż po techno. Nie brakuje również gości – coś od siebie dodali między innymi W&W czy Frontliner. Jednym słowem – każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej prezentujemy całą trackliste.

kalendarz

Debiutancki album został wydany 19 lipca, jednak wiele utworów pojawiło się już znacznie wcześniej, jako single – między innymi “Let The Music Take Control” z duetem W&W czy progresywne “Children Of Today”. Teraz możemy już przesłuchać całości – odnośnik do Spotify znajdziecie tutaj, zaś – jeśli mielibyśmy wskazać naszego redakcyjnego faworyta z “Perspective” – to jest nim zdecydowanie “Never Be Lonely“. Udane przywołanie wspomnień muzyki progressive house sprzed dekady!

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?