Blinders na ostatnią chwilę wskakuje do lineupu FEST Festival 2022!

NERVO odwołały swoje występy na całym świecie, w tym także na FEST Festival 2022. Zamiast nich, na Arena Stage wystąpi Blinders.

2sher

Festiwale rządzą się swoimi prawami. Jedną z negatywnych stron kilkudniowych świąt muzyki jest możliwość wysypania się ulubionego artysty. Czasem wiemy o tym kilkanaście, kilka dni przed, w innym przypadku liczą się godziny przed występem. Jednak liczy się też odpowiednia reakcja organizatorów. Problemy z absencjami nie ominęły także odbywającego się właśnie FEST Festivalu – gdzie jak dotąd wysypało się 5 artystów. Teraz do tego składu dołącza szósty alias.

Blinders na Feście w zamian za NERVO

Od kilku dni było już wiadomo o tym, że NERVO nie pojawią się na polskich ziemiach. Co prawda słowa te nie padły (do dziś) z ust Follow The Step, jednak kilka godzin przed otwarciem bram festiwalu zamieszczono timetable z wprowadzoną zmianą. Zamiast sióstr z Australii, za deckami pojawi się Blinders.

emuze.me

Artystki do samego końca rozważały występ w Polsce, stąd tak późna informacja, ale sytuacja rodzinna zmusiła je finalnie do odwołania show.

EDMowe siostry były jednym z huczniej promowanych nazwisk, które miały wystąpić na Arenie. Jednak tydzień przed Fest Festivalem na Instagramie Nervo opublikowano przykre dla fanów oświadczenie. Z powodów rodzinnych Mim i Liv muszą odwołać nadchodzące koncerty, w tym przyjazd do Polski. Pełną treść oświadczenia możecie przeczytać poniżej.

Hej NERVOfam, mamy dla was okropne wiadomości. Nasz bliski członek rodziny poważnie zachorował i obecnie jesteśmy w drodze do Australii, by być wspólnie z nim. Niestety, ze względu na te okoliczności, musimy odwołać nasze występy mające miejsce od 4 sierpnia. Mamy nadzieję, że przeniesiemy te daty na czas, gdy będziemy w stanie do tego wrócić.

Bardzo przepraszamy i jest nam z głębi serca na prawdę przykro, że tak nagle zmieniła się sytuacja. Dziękujemy za zrozumienie przez was tego, co ma miejsce, w tych trudnych czasach. Przesyłamy zdrową energię i modlitwę z naszej strony! ❤️ xx – Mim i Liv – xx ❤️

Z jednej strony – szkoda, że zabraknie Australijek i szkoda, że nie otrzymaliśmy żadnego zagranicznego, podobnego pod względem rozpoznawalności bookingu w zamian. Z drugiej strony, Blinders będzie pierwszym reprezentantem “mainstreamowego” EDMu na FEST Festivalu, a tych – jak wspominaliśmy w tym artykule – po prostu brakowało.

ultra

emuze.me

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?