ghostproductions.pl

Po wydaniu “Higher Needs”, na kolejny singiel Mateusza Owsiaka aka Blinders musieliśmy czekać aż do marca. Wtedy to światło dzienne ujrzał długo wyczekiwany collab z Afrojackiem. “Hydra” została niezwykle cieple przyjęta przez fanów, których Polak z dnia na dzień zyskuje coraz więcej. Teraz przyszła pora na wydanie kolejnego collabu, o którym w ostatnich dniach mówiło się dość sporo.

Blinders z nowym singlem

Tym razem wielkopolski twórca wszedł we współpracę z holenderskim DJem i producentem znanym jako SWACQ. Ten pan ma na swoim koncie chociażby collab z Tiesto pt. “Party Time“, czyli jeden z najczęściej granych utworów w ubiegłym roku. W ostatnim czasie wydał wiele świeżych i oryginalnych piosenek w tym między innymi genialne “Horny Horns“.

Jak powstało “Side 2 Side”?

Historia tego utworu zaczęła się podczas Amsterdam Dance Event, kiedy to Mateusz zaprezentował Martinowi Garrixowi demo nowego utworu. Holender, któremu motyw bardzo się spodobał, wpadł na pomysł połączenia brzmień Mateusza i SWACQ i to za jego pośrednictwem udało się połączyć siły tych dwóch panów. Utwór w założeniu ma dobrze sprawdzać się zarówno w klubie, jak i na festiwalach.

Właśnie w ten sposób powstał utwór “Side 2 Side“. W produkcji słychać styl obu artystów, co czyni ją collabem z krwi i kości. Utwór został wydany – co nie powinno specjalnie dziwić – nakładem labelu STMPD RCRDS i możecie go sprawdzić już teraz poniżej.

ghostproductions.pl