Blinders zagra na Ultra Beach Hvar – jednej z imprez Ultra Europe. Gratka dla fanów STMPD RCRDS!

Tegoroczną edycję Ultra Beach Hvar przejmuje STMPD RCRDS. W lineup’ie nie brakuje więc artystów z tej stajni – a wśród nich jest Blinders.

emuze.me

Chorwacja stała się domem dla europejskiej edycji imprezy spod szyldu Ultra. Wydarzenie to przyzwyczaiło nas do występów największych nazwisk muzyki elektronicznej. O tym, kto w tym roku ma okazję zagrać w Splicie, możecie przeczytać tutaj. Do tego grona dołączył także Hardwell, powracający na scenę po długiej przerwie. Jednak trzydniowy festiwal to nie jedyna atrakcja, którą nad Adriatykiem zrealizuje Ultra Worldwide. Kilka dni później, na plaży na wyspie Hvar usłyszymy wielu ciekawych artystów. Kogo zobaczymy podczas 8. edycji Ultra Beach Hvar?

Ekipa STMPD przejmuje wyspę

Do tej pory w ramach jednodniowej edycji imprezy headlinerami zeszłorocznych edycji mieli okazję być między innymi Afrojack, Oliver Heldens, Steve Aoki, Nicky Romero, Fedde Le Grand, Don Diablo czy Jax Jones wraz z Martinem Solveigiem pod szyldem projektu Europa. Tym razem organizatorzy Ultra Beach Hvar postawili na artystów wytwórni Martina Garrixa. Ze stajni STMPD RCRDS 12 lipca usłyszymy 9 setów, z tym jedno b2b i gościa specjalnego. Nie zabrakło też polskiego przedstawiciela – Blindersa, który decki będzie ponownie współdzielił z duetem TV Noise. W składzie nie też zabrakło takich aliasów jak: Aspyer, DubVision, Julian Jordan, Justin Mylo, Loopers, Malarkey oraz Matt Nash.

May be an image of outdoors and text

Dla głodnych zabawy

Impreza na wyspie Hvar jest dobrym pretekstem do tego, by przedłużyć wyjazd związany z Ultra Europe. Festiwal odbywa się w dniach 8-10 lipca, a dwa dni póżniej w Carpe Diem Beach Club zagrają przedstawiciele STMPD RCRDS. Bilety na wydarzenie można nabyć w cenie 75 euro, co daje 350 zł (+ opłaty serwisowe). Dostępne są również wejściówki VIP, za które trzeba zapłacić conajmniej 150 euro (ponad 700 zł).

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?