ghostproductions.pl

Ostatni album Lady Gagi obfitował w produkcje śmietanki EDMowej sceny. Na zatytułowanym “Chromatica” wydawnictwie pojawili się Axwell, Tchami, Burns, Madeon, Skrillex, Klahr, Sebastian Ingrosso czy BloodPop. Ten ostatni zapytał fanów na swoim Twitterze, kogo oraz remiksy których utworów potencjalnie chcieliby usłyszeć na nowej wersji hitowego długograja. Czyżby Gaga planowała zrobić to, co Dua Lipa z reedycją swojego albumu “Club Future Nostalgia”?

Nowe wersje

Na reedycji Chromatici otrzymamy alternatywną wersję utworu “Babylon”. BloodPop potwierdził to na swoim Twitterze. Roboczo nazwana przez fanów Gagi “Haus Lab Version” została użyta w reklamie marki kosmetyków artystki przed premierą utworu. Wiele osób odnajduje w tej wersji klimat albumu “Artpop”.

Charli XCX na feacie

Na ten moment możemy spodziewać się remiksu do utworu “911”. BloodPop na swoim Twitterze potwierdził, że pracuje nad nową wersją utworu z gościnnym udziałem Charli XCX. Charlotte nie boi się muzycznych eksperymentów. Artystka już wcześniej współpracowała między innymi z SOPHIE, Diplo, Afrojackiem, Davidem Guettą i Mura Masą.

BloodPop: Charli! Wysłaliśmy Ci stemsy do 911 w listopadzie. Czyżbyś ich nie dostała?
Charli XCX: Chwila… Co?! Nie! Omg jak do tego doszło?!?! Płaczę!
BloodPop: 😭😭😭 Zapytam, czy oni jeszcze je mają!
Charli XCX: Ok, ale bym chciała… jednak może już jest za późno? Jeśli nie, to super! Jeśli tak, to możemy coś wspólnie zrobić w przyszłości! Kurde, nie wiem, jak mogło do tego dojść!?
BloodPop: Proszę zobacz to, to musi dość do skutku
Charli XCX: Okej!

Liczne remixy

Swoją odpowiedź również zamieściła Rina Sawayama. Nastąpiło to po przywołaniu piosenkarki do konwersacji przez BloodPopa pod jego własnym wpisem. Artystka tworząca muzykę pop/R&B swoim tweetem sugeruje, że taka współpraca może mieć miejsce.

Producent w ramach tego projektu chciałby również współpracować z takim artystami jak Lil Nas X, DOSS, Marie Davidson, Georgia, Oklou, Jessy Lanza, czy z Maya Jane Coles. BloodPop w odpowiedzi na jeden z tweetów fanów również zaznacza, że lubi twórczość Bad Bunnego oraz Bree Runway.

Tym razem bez SOPHIE

Jak wiemy, SOPHIE pracowała nad ostatnim albumem Gagi. Niestety, na ten moment nie jest planowane ukazanie materiału wyprodukowanego przez zmarłą pod koniec stycznia artystkę. Wszystko to z szacunku do prywatności. Decyzja o publikacji twórczości zależna jest również od jej rodziny.

Z humorkiem

Humorystycznie do tematu podeszła Grimes. Kanadyjka, która eksperymentuje z elektronicznymi dźwiękami zasugerowała dość niecodzienną kolaborację… Co powiecie na krzyczącego Nicolasa Cage w “Rain On Me”?

Jeden z internautów zasugerował współpracę z Bono. Domyślamy się, że autorowi tweeta chodziło o wokalistę U2. BloodPop zareagował na ten wpis krótko. Odpowiedź brzmiała “Kto”.

ghostproductions.pl