kontakt

Przekładanie eventów to w ostatnich kilkunastu miesiącach chleb powszedni dla promotorów. Taka konieczność nie ominęła także organizatorów kolejnego już koncertu Borisa Brejchy w Polsce. Pierwotnie koncert niemieckiej gwiazdy elektroniki miał odbyć się w maju ubiegłego roku. Później jednak został przeniesiony na 2021 rok – najpierw luty, a następnie na 25 czerwca. Na szczęście nic nie wskazuje na to, aby taka sytuacja miała się powtórzyć i z czerwcową datą – tym samym wydarzenie na terenie Twierdzy Modlin odbędzie się.

W ostatnich tygodniach nie brakowało jednak kontrowersji wokół eventu. Były one związane ogłoszonym przez organizatorów uzależnieniem wpuszczenia uczestnika od jego zaszczepienia przeciwko COVID-19. Reguły te w ostatnich dniach zostały nieco zmodyfikowane – o czym piszemy pod tym linkiem.

Twierdza Modlin: Boris Brejcha – timetable

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i planowo potrwa do godziny 6:00 w sobotę, 26 czerwca. Zważywszy na to, że podstawowa długość seta gwiazdy wieczoru wynosi 90 minut, to uczestnicy wydarzenia będą mogli posłuchać także innych artystów. I tutaj zadbano o naprawdę solidny lineup, złożony w głównej mierze z rodzimych artystów.

Timetable koncertu Borisa Brejchy w Twierdzy Modlin wygląda następująco:

18:00 – 20:30 | An On Bast
20:30 – 23:30 | DUSS
23:30 – 01:30 | Ann Clue
01:30 – 03:00 | Boris Brejcha
03:00 – 06:00 | Cocolino

Boris może grać dłużej

Co istotne – plan wydarzenia może się zmienić, a powód tego jest dość prozaiczny. Może się bowiem zdarzyć, że Boris Brejcha będzie grać dłużej niż deklarowane 1,5 godziny. Nie wiadomo jednak, czy w wypadku takiej zmiany set Cocolino potrwa krócej, czy impreza zostanie przedłużona.

kontakt