kontakt

Przemysł eventowy na całym świecie został storpedowany przez pandemię koronawirusa. Tegoroczny sezon – podobnie jak ubiegłoroczny – stoi pod znakiem zapytania. Najbardziej narażone na to są planowane na zimę i wiosnę wydarzenia – a wśród nich chociażby Dreamstate Europe, które zostało przeniesione na jesień. W ciągu najbliższych tygodni powinniśmy poznać losy kolejnych imprez. Z kolei już teraz wiemy, jaki los czeka chyba najbardziej wyczekiwane EDMowe wydarzenie tej zimy.

Nowy termin…

Mamy tutaj na myśli kolejny polski koncert Borisa Brejchy. Jego muzyka naprawdę mocno przekonała do siebie polskich słuchaczy muzyki elektronicznej. Niezbitym na to dowodem jest fakt, iż poprzednie występy wyprzedawały się w stu procentach. Niemiecki producent miał pojawić się w Polsce 13 lutego, jednakże z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej organizatorzy wydarzenia postanowili przenieść przenieść je na 25 czerwca. Co warte podkreślenia – nie jest to pierwsza zmiana daty eventu. Pierwotnie koncert gwiazdy high-tech minimal był planowany na 30 maja ubiegłego roku.

…a także nowe miejsce

Zmianie ulega nie tylko data, ale także miejsce. Koncert z anonsowanej od samego początku hali Global Expo przenosi się poza Warszawę – konkretnie na tereny Twierdzy Modlin. Tym samym będzie to wydarzenie plenerowe, co – jak przekonują organizatorzy – ma “zapewnić maksymalne bezpieczeństwo uczestników“.

Wszystkie dotychczas zakupione na tę imprezę bilety zachowują ważność na nową datę i miejsce. Istnieje jednak możliwość zwrotu wejściówki – w tym celu należy kontaktować się z bileterią, w której bilet został zakupiony.

Wejściówki na nową datę są już w sprzedaży – znajdziecie je pod tym linkiem.


foto: Zuzanna Sosnowska

kontakt