kontakt

Duże eventy, które odbyły się w 2020 roku w Polsce, można policzyć na palcach jednej ręki. Pandemia koronawirusa spowodowała niespotykane dotąd perturbacje na światowej scenie muzycznych wydarzeń. Jesteśmy globalną wioską, więc sprawy w reszcie świata siłą rzeczy miały wpływ również na kalendarz imprez nad Wisłą. Wprowadzony przez polski rząd w marcu 2020 roku zakaz organizowania imprez masowych pokrzyżował plany niemalże każdego gracza. Wśród nich jest oczywiście agencji TME, odpowiedzialnej między innymi za Dreamstate Europe.

Do trzech razy sztuka

Trance’owe święto miało pierwotnie odbyć się w kwietniu ubiegłego roku – jednakże wiadoma sytuacja zmusiła organizatorów do przeniesienia się na wrzesień. Jednakże pół roku nie wystarczyło na ustabilizowanie się spraw na świecie, przez co druga edycja wydarzenia została przeniesiona po raz drugi – tym razem na 10 kwietnia 2021 roku.

Jak wszyscy dobrze wiemy, okoliczności są takie jakie są – więc siłą rzeczy i ten kwietniowy termin nie dojdzie do skutku. Organizatorzy poinformowali bowiem o trzecim już przełożeniu terminu imprezy – tym razem na 30 października. Dzień wcześniej odbędzie się z kolei oficjalne pre-party. Lokalizacja obydwóch eventów jest niezmienna – a jest nią gliwicka Arena.

Jak dowiadujemy się od agencji TME, zakupione na drugą edycję Dreamstate Europe bilety zachowują ważność.

Wszystkie zakupione bilety na obydwa wydarzenia (główna impreza i pre-party – przyp.red.) zachowują swoją ważność w nowej dacie. Zatrzymując bilet nie tylko wspieracie wydarzenie w tym ciężkim okresie, ale macie również gwarancję ceny!

Istnieje również możliwość zwrotu wejściówki – w wypadku, jeśli nowa data komuś by nie odpowiadała. W tym celu należy się kontaktować z bileterią za pośrednictwem mailowego adresu kontakt@tmetickets.com.

Mają być niespodzianki

W oświadczeniu udostępnionym na social mediach wydarzenia czytamy również, że nadchodzące miesiące zostaną wykorzystane na dopracowanie szczegółów imprezy. Już wkrótce mamy poznać więcej szczegółów.

Przypomnijmy – pierwotnie na drugą edycję Dreamstate Europe zostali zabookowani między innymi Giuseppe Ottaviani, Ferry Corsten (jako System F) oraz Astrix. Pełny lineup, który poznaliśmy już rok temu, znajdziecie pod tym linkiem. Jednakże skład ten traktujcie na ten moment wyłącznie poglądowo – w ostatecznym rozrachunku może on bowiem ulec zmianie.

Natomiast poniżej zamieszczamy pełną treść oświadczenia organizatorów Dreamstate Europe.

Dreamstate Europe – oświadczenie organizatorów

Drodzy klubowicze!

„Don’t worry, we will dance together again” – to hasło przyświeca nam przez długi już okres, bo bardzo tęsknimy za wspólnymi emocjami przeżywanymi podczas naszych wydarzeń. Wydaje się, że najgorsze już za nami, że widać światełko w tunelu i właśnie w taki sposób postrzegamy drugą połowę 2021 roku.

Sytuacja epidemiologiczna w Europie jest bardzo zła i rządowe rozporządzenia na dzisiaj w Polsce nie rokują, aby nasze spotkanie podczas Dreamstate Europe 10 kwietnia mogło się odbyć w zaplanowanym terminie, choć bardzo byśmy tego chcieli. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich. Po raz kolejny, mamy nadzieję, że już ostatni, musimy zmienić datę eventu.

Byliśmy przekonani, że do tego czasu świat poradzi sobie z pandemią, ale niestety tak się nie stało, więc jak widzicie nie mamy innego wyjścia jak zaprosić Was wszystkich 30 października 2021 na halloweenową edycję Dreamstate Europe 2020/2021 w Arenie Gliwice, a dzień wcześniej, 29 października na oficjalne pre-party Dreamstate.

Wszystkie zakupione bilety na obydwa wydarzenia zachowują swoją ważność w nowej dacie. Zatrzymując bilet nie tylko wspieracie wydarzenie, w tym ciężkim okresie, ale macie również gwarancję ceny!

Ten czas wykorzystamy na dopracowanie szczegółów wydarzenia w nowej dacie. Już wkrótce ujawnimy Wam szczegóły, które będą ogromną niespodzianką dla wszystkich fanów muzyki trance.

Dbajmy o siebie, o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Wszystko to, co kochamy już wkrótce na nowo zagości w naszym życiu. Do zobaczenia 30 października podczas Dreamstate Europe 2021!

Wszystkich tych, którzy nie będą mogli razem z nami uczestniczyć w tym wydarzeniu i chcieliby zwrócić bilet prosimy o kontakt z naszą bileterią na adres mailowy kontakt@tmetickets.com

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy nas wspierają w tym bardzo ciężkim czasie dla branży eventowej, a krytyków prosimy o większą wyrozumiałość!

Jednocześnie przepraszamy tych, którzy nie mogli się z nami skontaktować i tych, którzy poczuli niedogodności jednak sytuacja dla nas wszystkich jest wyjątkowo ciężka.

Na wszystkie inne pytania niezwiązane z biletami odpowiemy pod adresem biuro@tme-event.com

Wkrótce kolejne newsy, #Dreamers.


foto: Kosiarka Works

kontakt