Bounce Inc. nie zwalniają tempa. Nowy singiel pt. “Kill The Noise” pojawi się w dwóch wersjach

Kolejna premiera od polskiego duetu Bounce Inc. Tym razem do współpracy zostali zaproszeni DCBL i Kris Kiss. Numer nazywa się “Kill The Noise”.

sunrise

Ubiegły tydzień stał pod znakiem między innymi debiutu Bounce Inc. i Daav One’a w labelu Revealed. Utwór “See The Light” w swoich radio shows zagrali chociażby Hardwell oraz Mike Williams, a więc nie byle jakie towarzystwo. Teraz jednak czas na nowe sprawy – już tydzień po poprzednim wydaniu wychodzi coś nowego, tym razem w rodzimym .CULTR records.

Track nazywa się “Kill The Noise” – dowiedzieliśmy się o tym utworze już w maju, ale release ma miejsce dopiero teraz. Utwór z wokalem, za który odpowiada sam Kris Kiss, miał swoją oficjalną zapowiedź już kilka tygodni temu w wywiadzie dla Shining Beats.

kalendarz

Wracając do kawałka – coś czujemy, że może on w najbliższym czasie skraść wiele serc klubowiczów. Szczególnie, że panowie wydadzą aż dwie jego wersje. Pierwsza z nich jest już dostępna – druga, podpisana jako (Bounce Inc. Edit) zostanie opublikowana 10 listopada.

kalendarz

“Kill The Noise” zyskało już support takich artystów, jak Showtek oraz Madison Mars, a to z pewnością dopiero początek. Całość znajdziecie poniżej – warto sprawdzić nie tylko track, ale również ciekawy i momentami zabawny klip.

kalendarz

sunrise

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?