Polacy wydają u Bingo Players! Bounce Inc. i SPLT prezentują klubowy banger “Let’s Go”

Projekt Bounce Inc., który zaczyna być coraz bardziej aktywny oraz SPLT – Mistrz Polski DJów 2020 lądują w labelu należącym do Bingo Players.

sb

Ostatnie lata w wykonaniu projektu Bounce Inc. to swoista sinusoida, jeśli chodzi o aktywność wydawniczą. Owszem, mamy liczne release’y w Spinnin’ Records (we współpracy z duetem DJ Kuba & Neitan), a także chociażby kawałek wydany w wytwórni Olivera Heldensa. Z drugiej strony jednak nowej muzyki od Adriana (znanego także jako Max Farenthide) było w ostatnim czasie niedużo – od początku 2021 roku było to raptem sześć singli. Ostatnie miesiące zdają się być jednak być czasem odwrócenia tego trendu.

Bounce Inc. budzi się z letargu

W listopadzie ubiegłego roku Bounce Inc. zawitał w OH2 Records – jednym z labeli Olivera Heldensa z kawałkiem “Mamita”.

Z kolei na początku tego roku otrzymaliśmy powrót do Spinnin’, wraz z wcześniej wspomnianymi Kubą i Adrianem. Ich czwarty collab nosi tytuł “Work My Body”.

Seria nowości od Bounce Inc. trwa nadal, na co dowodem jest kolejny release – tym razem w wytwórni Hysteria, należącej do projektu Bingo Players. Adrianowi w stworzeniu numeru “Let’s Go” pomógł SPLT – mistrz Polski DJów 2020, który raz na czas wydaje także swoje kawałki.

Collab ten jest bardzo mocno nakierowany na kluby. Dość szalony, pompujący styl właśnie tam może sprawdzić się najlepiej, choć za miejsce przeznaczenia dla tego tracka możemy uznać po prostu każde miejsce z solidnym nagłośnieniem. W głównej mierze robotę robi tu soczysty kick, któremu potrzebny był już tylko charakterystyczny i niezbyt skomplikowany motyw przewodni, ciągnący się przez praktycznie cały utwór.

Najnowszy singiel Bounce Inc. i SPLTa możecie sprawdzić poniżej.

sb

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?